Новини

Любімо життя

«Любімо життя», - саме під такою назвою 16 лютого 2012 року в залі Учбово-методичного центру культури Буковини відкрилась персональна виставка відомого Чернівецького художника Івана Гемері. Справжнє народне мистецтво не можна творити без любовідо життя.

Цю істину й стверджує майстер, насичуючи свої картини багатством кольорів, відтворюючи живу дійсність прожитого й пережитого ним.

 Любімо життя

Перші навики малювання автор одержав ще в дошкільному віці, а перші свої картини олійними фарбами на полотні та ікони на склі він намалював ще під час навчання у середній школі. удосконалюватись Іван Миколайович продовжує в університеті та під час  служби в армії як художник-оформлювач, але саме в Чернівцях він остаточно сформувався як майстер.

В творчому доробку пана Гемері багато картин, виконаних в різних техніках: олійний живопис, акварель та гуаш, які зберігаються в приватних колекціях не тільки в Україні, а й за кордоном.

Любімо життя

З ювілейною 15 виставкою Івана Миколайовича привітали друзі й колеги: член Національної спілки художників України І. Гордіца, заслужений майстер народної творчості, голова Чернівецького обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України І. Терен, заступник голови Чернівецького обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України О. Приходнюк, художник, член Національної спілки художників України В. Сизов, заслужений журналіст України А. Казимірський.

Любімо життя

Традиційно, на завершення зі словами подяки п. Дарина Яремчук та працівникам Центру за підготовку в організації персональної виставки звернувся сам майстер,який  побажав всім присутнім продовжувати долучатись до кращих зразків справжнього мистецтва.

Любімо життя