Новини

XX Обласна мистецька програма «Нові імена»

2 березня 2012 року в Чернівецькому обласному художньому музеї відкрилася виставка - конкурс творів юних художників Буковини - учасників XX ювілейної мистецької програми «Нові імена».

У виставці-конкурсі взяли участь 20 вихованців з 12 художніх шкіл, які представили 131 твір живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва. В номінації «Образотворче мистецтво» представили роботи 11 учнів, в номінації «Декоративно-прикладне та народне мистецтво» - 9 учнів.

XX Обласна мистецька програма «Нові імена»

Безсумнівним успіхом програми «Нові імена» є її широке розповсюдження. На цьогорічній виставці є представники з усіх районів області та великої кількості сіл, зокрема: Чудей Сторожинецького, Чепоноси Хотинського, Гвіздівці Сокирянського, Чорногузи Вижницького, Корчівці Глибоцького, Розтоки та Дихтинець Путильського, Ошихліби Кіцманського, Костичаня Новоселицького, Бабин Кельменецького районів.

XX Обласна мистецька програма «Нові імена»

Кожен з учасників представив від 5 до 10 власних робіт, що визначають його творче обличчя та самобутність таланту. Саме цей критерій і буде домінуючим при відборі переможців.

XX Обласна мистецька програма «Нові імена»

Переможці обласної програми в номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Народне мистецтво» представлятимуть нашу область на Всеукраїнській програмі «Нові імена» в м. Києві.