Новини

Хвилююче слово пророка

«Якби ти знав, як много важить слово,

Одно сердечне теплеє слівце!

Глибокі рани серця, як чудово

Вигонює – якби ти знав оце!»

Іван Франко

Вагомим стимулом практичного піднесення мовного жанру, творчого зростання його представників є проведення обласного конкурсу читців-декламаторів з метою виявлення справді обдарованих виконавців.

Так, щороку в березні напередодні святкування річниці від дня народження Тараса Шевченка у місті Чернівцях у великій залі Будинку естетики та дозвілля м. Чернівців проходить традиційний конкурс виконавців живого слова, учасниками якого є читці-аматори, учнівська молодь, студенти вищих та середніх навчальних закладів, - всі вони переможці районних та міських конкурсів.

Хвилююче слово пророка

В цьогорічному ХХІ обласному конкурсі читців, присвяченого пам’яті Тараса Шевченка «Хвилююче слово Пророка» взяло участь 45 читців. Цей захід став справжнім святом художнього слова, посприяв подальшому розвитку виконавської майстерності молодих читців, дозволив всім учасникам і гостям конкурсу долучитися до геніального шевченківського слова.

Хвилююче слово пророкаХвилююче слово пророка

Хвилююче слово пророка

За рішенням обласного журі кращими виконавцями конкурсної програми визнано: Степана Кучера (с. Горбівці Глибоцького району), Богдана Томко (с. Дорошівці Заставнівського району), Богдану Радченко та Олега Колянківського з міста Чернівців. Саме ці виконавці здобули перемогу в різних номінаціях і рекомендовані до участі у відкритому Всеукраїнському конкурсі читців імені Т. Г. Шевченка в м. Києві.

Хвилююче слово пророкаХвилююче слово пророка