Новини

ГАЛЕРЕЯ ПОШАНИ – 2016

 

14 липня 2016 року у приміщенні учбово-методичного центру культури Буковини відбулося вшанування лауреатів ІІ обласної рейтингової культурно-мистецької програми та відкриття з цієї нагоди Галереї пошани.

Така акція була започаткована учбово-методичним центром культури Буковини у 2015 році з метою збереження та розвитку культурно-мистецьких надбань краю, піднесення ролі працівників культури, удосконалення та впровадження інноваційних форм роботи клубних закладів області, підвищення виконавського рівня аматорських художніх колективів, якості педагогічної праці у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах, привернення уваги до творчих здобутків кращих майстрів народного мистецтва та родин народних майстрів.

Тому цього разу за підсумками роботи у 2015 році на Галереї пошани буде вшановано керівників кращих різножанрових аматорських колективів, любительських об’єднань, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, сільських, міських, районних клубних закладів культури, методичних кабінетів районних клубних закладів, громадських музеїв, майстрів та родин народного мистецтва.

Привітали лауреатів престижної мистецької програми та вручили дипломи і цінні подарунки заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Кузьмич Мельничук, заступник керівника апарату Чернівецької облдержадміністрації Олександр Миколайович Шкурідін, заступник начальника – начальник відділу культосвітніх установ, мистецтв та кіно управління культури Чернівецької облдержадміністрації Тетяна Михайлівна Шарагова, голова циклової комісії «Видовищно-театралізовані заходи» Чернівецького обласного училища мистецтв імені С. Воробкевича, відмінника освіти України Георгій Іванович Сорочан, заступник начальника управління культури Чернівецької міської ради Галина Володимирівна Крупа, завідувач кабінету методики удосконалення клубної діяльності учбово-методичного центру культури Буковини Нелла Федорівна Труфин та директор цієї установи Микола Миколайович Шкрібляк.

Нагороджено 41 лауреата у 17 номінаціях: «Краща музична школа»; «Краща художня школа»; «Кращий сільський клубний заклад»; «Кращий міський клубний заклад»; «Кращий районний клубний заклад»; «Кращий районний методичний кабінет»; «Кращий аматорський хоровий колектив»; «Кращий аматорський театральний колектив»; «Кращий аматорський хореографічний колектив»; «Кращий аматорський духовий оркестр»; «Кращий аматорський оркестр народних інструментів»; «Кращий аматорський фольклорний колектив»; «Кращий аматорський дитячий колектив»; «Краще любительське об’єднання»; «Кращий громадський музей»; «Краща родина народних майстрів»; «Кращий народний майстер».

 

(рішення художньо-методичної ради УМЦКБ додається)

Спонсорами заходу виступили ТОВ Видавничий дім «Букрек» - заступник директора Ігор Степанович Туз, Чернівецька обласна громадська організація «Асоціація ділових жінок Буковини» - заступник голови Ольга Степанівна Бризицька та організатори заходу - учбово-методичний центр культури Буковини, який використав для цієї потреби кошти, переказані торік доброчинцями з нагоди 75-річчя установи.

Лауреатам Галереї пошани та гостям свята свої музичні вітання подарували народний аматорський духовий оркестр Центрального палацу культури міста Чернівці (керівник – Георгій Новаковський), фіналістка ХІV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»-2015, лауреат всеукраїнських, міжнародних пісенних фестивалів Анастасія Сельська зХотина, лауреат всеукраїнських міжнародних фестивалів Леся Франків зі Сторожинця.

Ведучими мистецької імпрези були - завідувач кабінету методики розвитку традиційних жанрів учбово-методичного центру культури Буковини Іван Петрусяк та методист вищої категорії з театрального жанру Яна Григораш.

 

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ ГАЛЕРЕЇ ПОШАНИ - 2016

ТА БАЖАЄМО НОВИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ !

 

 

РІШЕННЯ

художньо-методичної ради

Учбово-методичного центру культури Буковини

18.04.2016 р.                                                                                   м. Чернівці

ВИЗНАЧИТИ ЛАУРЕАТАМИ

ІІ обласної рейтингової культурно-мистецької програми за підсумками роботи у 2015 році серед музичних, художніх шкіл, шкіл мистецтв, сільських, міських, районних клубних закладів культури, методичних кабінетів районних клубних закладів, аматорських колективів, любительських об’єднань, громадських музеїв, майстрів і родин народного мистецтва ТА ЗАНЕСТИ НА ГАЛЕРЕЮ ПОШАНИ:

 

НОМІНАЦІЯ

 «КРАЩА МУЗИЧНА ШКОЛА»

 

1. Киселівська музична школа, директор – Василь Танасійчук (до 100 учнів).

 

2. Вижницька школа мистецтв, директорІван Ковалюк (від 100 до 200 учнів).

 

3. Заставнівська музична школа, директорВікторія Сташевська (понад 200 учнів).

 

4. Чернівецька музична школа №2, директор – Галина Плавюк (серед шкіл міста Чернівці).

 

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩА ХУДОЖНЯ ШКОЛА»

 

1. Новоселицька художня школа, директор – Леся Теуту.

 

 

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩИЙ СІЛЬСЬКИЙ КЛУБНИЙ ЗАКЛАД»

 

1. Будинок народної творчості та дозвілля села Мигове Вижницького району, директорГалина Москалюк.

2. Клуб села Буківка Герцаївського району, директорПантелей Теріце.

3. Будинок культури села Карапчів Глибоцького району, директорМірча Іонець.

4. Будинок культури села Малий Кучурів Заставнівського району, директорМихайло Негрич.

5. Будинок народної творчості та дозвілля села Іванівці Кельменецького району, директорНаталія Продан.

6. Будинок культури села Біла Кіцманського району, директорЛюбов Унгурян.

7. Будинок культури села Мамалига Новоселицького району, директорЛариса Гудан.

8. Будинок культури села Яблуниця Путильського району, директорГалина Куриндаш.

9. Будинок культури села Комарівці Сторожинецького району, директор – Ніна Белінська-Фальоса.

10. Клуб села Ломачинці Сокирянського району, директорМарія Маковійчук.

11. Будинок дозвілля та фольклору села Перебиківці Хотинського району, директорМарія Чоплак.

 

 

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩИЙ РАЙОННИЙ КЛУБНИЙ ЗАКЛАД»

 

1. Глибоцький районний будинок творчості та дозвілля, директорРоман Нагірний.

 

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩИЙ МІСЬКИЙ КЛУБНИЙ ЗАКЛАД»

 

1. Будинок народної творчості та дозвілля міста Вашківці Вижницького району, директор – Любов Хачман.

 

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩИЙ РАЙОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ»

1. Методичний кабінет Кельменецького районного будинку народної творчості та дозвілля, провідний методист – Наталія Білобрицька.

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОРОВИЙ КОЛЕКТИВ»

1. Народний аматорський хор Народного дому села Дністрівка Кельменецького району, керівник Лариса Цекало.

2. Народний аматорський хор «Калина» будинку народної творчості та дозвілля «Молодіжний» міста Новодністровськ, керівник - Антоніна Камбур.         

 

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ»

 

1. Аматорський театр «Учні» будинку культури мікрорайону «Роша» міста Чернівці, керівник – Ігор Дем’янюк.

2. Народний аматорський театральний колектив «Дивосвіт» Заставнівського районного палацу культури, керівник - заслужений працівник культури України – Лідія Гайдей.

 

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ»

 

1. Народний аматорський ансамбль танцю «Букурія» будинку культури села Динівці Новоселицького району, керівник – Сергій Рябко.

2. Народний аматорський ансамбль танцю «Колос» будинку культури села Мамаївці Кіцманського району, керівник – Руслана Угринчук-Трач.

 

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ДУХОВИЙ ОРКЕСТР»

 

1. Народний аматорський духовий оркестр Герцаївського районного будинку дозвілля дітей та молоді, керівник - Василь Бомпа.

2. Народний аматорський духовий оркестр Центрального палацу культури міста Чернівці, керівник - Георгій Новаковський.

 

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ОРКЕСТР НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ»

 

1. Народний аматорський оркестр народних інструментів Глибоцького районного будинку творчості та дозвілля, керівник - Валентин Опаєць.

2. Народний аматорський оркестр народних інструментів Сторожинецького районного будинку національних культур «Гроно калинове», керівник - Володимир Верстюк.

 

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ»

 

1. Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Банилівська толока» Народного дому села Банилів Вижницького району, керівник – Микола Мазуряк.

2. Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Левенки» будинку народної творчості та дозвілля села Лівинці Кельменецького району, керівник - заслужений працівник культури України Віра Натрасенюк.

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ КОЛЕКТИВ»

 

1. Зразковий аматорський хореографічний колектив «Крок вперед» Хотинського районного будинку народної творчості та дозвілля, керівник – Віра Тамазликар.

2. Зразкова циркова студія «Капітошка» Центрального палацу культури міста Чернівці, керівник – Наталія Побіжан.

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩЕ ЛЮБИТЕЛЬСЬКЕ ОБЄДНАННЯ»

 

1. Дитяче любительське об’єднання «Флористика» будинку культури села Бабин Заставнівського району, керівник – Марія Фернюк.        

2. Клуб за інтересами «Буковинські візерунки» будинку культури села Снячів Сторожинецького району, керівникТрандафіра Сушинська.   

     

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩИЙ ГРОМАДСЬКИЙ МУЗЕЙ»

 

1. Районний музей гончарства села Коболчин Сокирянського району, завідувач – заслужений працівник культури України Іван Гончар.

 

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩА РОДИНА НАРОДНИХ МАЙСТРІВ»

 

1. Родина Євдокії та Степана Візнюків, село Кам’янка Глибоцького району (народне ткацтво, писанкарство, бісеронанизування, вишивка, художнє ковальство).

2. Родина Галини та Володимира Запорожців, місто Вижниця (художнє ткацтво, художня обробка дерева).

НОМІНАЦІЯ

«КРАЩИЙ НАРОДНИЙ МАЙСТЕР»

 

1. Майстер художньої вишивки Наталія Андрицуляк, місто Вижниця.

2. Майстер народного ткацтва Марія Жиряда, село Буківка Герцаївського району.

3. Майстер народного ткацтва Вікторія Китайгородська, село Нагоряни Кельменецького району.

 

 

 

 

Голова художньо методичної ради

Учбово-методичного центру

культури Буковини                                                               М.М. Шкрібляк

 

Секретар художньо методичної ради

Учбово-методичного центру

культури Буковини                                                               З.І. Кудрик