Новини

Світла пам'ять митцеві

Василашко

11 червня цього року у вічність відійшов директор Чернівецького академічного обласного театру ляльок, голова обласного комітету профспілки працівників культури, заслужений працівник культури України Орест Степанович Василашко – добра і світла людина, професіонал своєї справи, щирий патріот України, який ревно вболівав за долю національної культури та усіх її вірних сподвижників.

Колектив учбово-методичного центру культури Буковини глибоко сумує з приводу непоправної втрати та висловлює щирі співчуття методисту центру Ніні Олексіївні Василашко, до якої несподівано прийшло тяжке горе – смерть чоловіка.

Орест Василашко народився 25 серпня 1955 року у селі Топорівці Новоселицького району на Буковині. У 1981 році закінчив Київський державний інститут культури. Чернівецький театр ляльок очолював з 1997 року. За успішну діяльність на посаді директора театру Указом Президента України від 03.06.2009 року Оресту Василашку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України». Саме завдяки плідній творчій праці колективу, який очолював Орест Степанович, театру надано почесний статус академічного.

І хоча усвідомлення втрати найдорожчої людини не вгамують жодні слова, щиро розділяємо з Вами невимовний біль, сумуємо разом і підтримуємо Вас у тяжку годину скорботи.

      Світла і вічна пам’ять Оресту Степановичу Василашку. Нехай земля йому буде пухом.