Новини

“Двері грюкають”

     24 березня у Чернівецькому обласному ляльковому театрі відбулася вистава “Двері грюкають” за мотивами твору французького драматурга Мішеля Фармо, яку підготували студенти ІІІ курсу Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С. Воробкевича (художній керівник – Костянтин Мадей).        

     Дія вистави відбувається у Франції наприкінці 60-х років ХХ століття та описує життя великої сім’ї – їхні побутові проблеми та міжособистісні відносини. Протягом двох годин глядачі спостерігали, як різні, на перший погляд, особистості живуть під одним дахом. Студенти чудово передали атмосферу тих років завдяки бездоганній грі та відповідним декораціям.  Вдала режисерська та акторська роботи зробили виставу напрочуд яскравою та насиченою, вона була наповнена легким гумором, захоплюючими діалогами та цікавими ситуаціями.

Будинок героїв – наче прохідний двір – один зайшов, інший пішов, грюкіт дверей, протяг по життю, вітер у голові. Попри це члени родини мешкають разом та люблять один одного, хоч й не завжди знаходять спільну мову за сімейним столом, де збираються три покоління – такі різні й такі однакові… 

 

 

Елла МАДЕЙ,

методист кабінету

репертуарно-видавничої діяльності УМЦКБ