Новини

Рада директорів художніх шкіл та шкіл мистецтв області

22 березня у Чернівецькій художній школі ім. М. Івасюка відбулося засідання ради директорів художніх шкіл та шкіл мистецтв області.

На засіданні обговорювалися питання проведення атестації керівників шкіл естетичного виховання у 2016 році, курси підвищення кваліфікації для директорів художніх шкіл та шкіл мистецтв області, підведення підсумків роботи планових заходів за січень-березень 2016 року та підготовка до обласного конкурсу з предмету «Композиція» для учнів 4-х класів на тему: «Свято на Буковині", а також пропозиції до проекту плану роботи мистецьких шкіл на новий 2016-2017 навчальний рік.

У роботі ради взяли участь головний спеціаліст управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Сорокоумов, директор учбово-методичного центру культури Буковини, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк, методист методичного кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів учбово-методичного центру культури Буковини Василь Беженар та директори 11 художніх шкіл області.

 

 

 

Василь БЕЖЕНАР,

методист МК ПСМНЗ УМЦКБ