Новини

«Нові імена» - 2016

16-17 березня відбувся обласний відбірковий тур Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена» у номінації «Музичне мистецтво». Щорічний конкурс спрямований на виявлення та підтримку юних мистецьких талантів та вдосконалення професійної майстерності викладачів.

         У конкурсі взяли участь 40 учнів з 19 музичних шкіл та шкіл мистецтв області та 13 студентів Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича. У програмі були представлені різні музичні інструменти: фортепіано, скрипка, духові інструменти (труба, флейта, кларнет, саксофон, фагот, туба), народні інструменти (баян, акордеон, бандура, цимбали) та сольний спів. Цьогорічний конкурс продемонстрував високий професійний рівень виконання конкурсних програм більшості учасників.

Серед учнів мистецьких шкіл переможцями стали:

12 балів        – Микитюк Давід (саксофон) Чернівецька МШ № 1;

– Гавреліца Христина (вокал) Чернівецька МШ № 1;        

– Когут Тамара (скрипка) Чернівецька МШ № 1;

– Пелепчук Віктор (фортепіано) Чернівецька МШ № 1.

        

10 балів       – Ромашенко Сергій (туба) Великокучурівська МШ;

                   – Філіпчук Іван (труба) Кіцманська МШ;

                   – Щербанюк Віталій (кларнет) Новоселицька МШ;

                   – Пекарська Олександра (флейта) Чернівецька МШ № 2;

                   – Пашинський Олександр (вокал) Заставнівська МШ;

                   – Вакарчук Наталія (бандура) Чернівецька МШ № 1;

                   – Перепелиця Каміла (скрипка) Берегометська ШМ;

                   – Московчук Ада (фортепіано) Кельменецька МШ;

                   – Хабаба Анастасія (фортепіано) Вікнянська МШ;

                   – Бабич Ангеліна (фортепіано) Заставнівська МШ;

                   – Григоряк Анна-Марія (фортепіано) Кіцманська МШ;

                   – Марчук Ірина (скрипка) Чернівецька МШ № 2;

                   – Прокопець Галина (скрипка) Чернівецька МШ № 2;

                   – Гливка Христина (скрипка) Чернівецька МШ № 3;

                   – Величук Євген (цимбали) Чернівецька МШ № 1;

                   – Конєва Аліна (фагот) Чернівецька МШ № 4;

                   – Москалюк Ілона (баян) Кельменецька МШ;

                   – Мельник Мирослава (труба) Сторожинецька МШ;

                   – Лучак Богдан (кларнет) Кіцманська МШ;

9 балів        – Луканюк Катерина (флейта) Сторожинецька МШ;

                   – Олійник Михайло (труба) Кельменецька МШ;

                   – Вершигора Максим (туба) Мамаївська МШ;

                   – Фріц Юрій (кларнет) Костичанська МШ;

                   – Лупу Даниїл (саксофон) Глибоцька МШ.

 

         Студенти Чернівецького училища мистецтв ім. С.Воробкевича продемонстрували великий творчий потенціал і відповідну підготовку.

 

         Переможцями стали:

 

12 балів        –Поклітар Маріус ІV к. (акордеон)

                   – Король Валентин ІV к. (баян)

                   – Сімонова Катерина ІV к. (бандура)

                   – Корня Олександр ІV к. (труба)

                   – Майданський Юрій ІV к. (цимбали)

                   – Рудь Анастасія ІV к. (фортепіано)

11 балів        – Перевозник Оксана ІV к. (бандура)

10 балів        – Сальников Богдан ІІІ к. (фортепіано)

                   – Равлюк Богдана ІV к. (фортепіано)

                   – Збіглі Іван ІV к. (акордеон)

                   – Боднар Анастасія ІV к. (бандура)

          

         Учасники, які отримали 10 та 11 балів, візьмуть участь у заключному концерті переможців у місті Чернівці. Переможці, які отримали 12 балів, рекомендовані для участі у конкурсі Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена» – 2016 в м. Києві.