БЕРЕЗОВСЬКА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

berezovskaМайстриня художньої вишивки, атестована Національною спілкою майстрів народного мистецтва України «народним майстром» (2015).

Народилася 1 січня 1985 року в с.Оршівці Кіцманського району Чернівецької області. Після закінчення середньої школи, навчалася у Косівському інституті декоративно-прикладного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, опановуючи художню вишивку та моделювання одягу. Здобувши вищу освіту, працювала художником-живописцем ексклюзивних керамічних виробів.

З 2010 року працювала викладачем художньої культури та образотворчого мистецтва у педагогічному коледжі Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича. На даний час викладач рисунку та живопису у Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну.

Ще зі шкільних років Наталія Березовська захоплюється вишивкою, а зі студентських – вивчає та досліджує народні строї різних регіонів України. У своїх роботах відтворює найдавніші техніки та прийоми вишивання, застосовуючи їх як в народному, так і в сучасному одязі. Майстриня не лише сама підтримує та зберігає культурні традиції минулого, а й передає їх молодому поколінню.