У часи оновлення і переформатування мистецької освіти зростає потреба у кваліфікованих педагогах. Необхідна умова творчого зростання викладача – постійне підвищення його кваліфікації. Саме тому 11 лютого працівники навчально-методичного відділу мистецьких шкіл та підвищення кваліфікації працівників культури БЦКМ у форматі онлайн організували та провели фаховий семінар для викладачів художніх шкіл та художніх відділів шкіл мистецтв на тему: «Методика викладання предметів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва у мистецькій школі».
В якості спікерів виступили четверо педагогів. Першою мала слово директорка, викладачка-методистка Новоселицької художньої школи, членкиня Національної спілки майстрів народного митсецтва України Леся Теуту. Тема її доповіді: «Опанування сучасних технік ручного ткацтва в художній школі». Другою виступила професорка кафедри декоративного мистецтва Косівського державного інституту декоративного мистецтва, заслужений архітектор України, член-кореспондент Української академії архітектури Галина Юрчишин із доповіддю «Гуцульське арт деко: синтез мистецтв в архітектурі». Асистент кафедри декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Ілля Дарій говорив про «Роль 3D моделювання в сучасній освіті». Четвертою виступила викладачка-методистка Хотинської художньої школи Валентина Лисак із темою: «Рушник у долі людській».
Модератором заходу був методист Буковинського центру культури і мистецтва, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України Василь Беженар. По завершенню усі викладачі долучилися до обговорення та підвели підсумки семінару.
http://bukcentre.cv.ua/index.php/mystetski-shkoly/informatsiina-platforma/7252-pidvyshchennya-tvorchoyi-maysternosti-vykladacha.html#sigProGalleria1dc4b5b9d1