Презентація мистецьких творів, зокрема творів учнів мистецьких шкіл - важливе досягнення, адже виставці передує наполеглива робота. З метою покращення та удосконалення цієї ланки роботи для викладачів мистецьких шкіл області методисти навчально-методичного відділу мистецьких закладів та підвищення кваліфікації працівників культури БЦКМ провели робочу конференціюза підсумками обласної виставки-конкурсу «Буковинський розмай». Тема конференції: «Шляхи удосконалення та підходи до роботи педагога-художника».
З темою «Буковинський розмай – 2022». Етапи підготовки» виступив методист з питань діяльності художніх шкіл навчально-методичного відділу мистецьких закладів та підвищення кваліфікації працівників культури Буковинського центру культури і мистецтва, викладач Мамаївської дитячої художньої школи Василь Беженар.
Презентацію на тему: «Мистецька освіта у сфері нематеріальної культурної спадщини» представиламистецтвознавця, методистка науково-методичного кабінету дослідження та популяризації традиційної культури БЦКМ, викладачка Мамаївської дитячої художньої школи Альона Беженар.
У заході взяли участь директори та викладачі художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв Чернівецької області. Для тих учасників, які не мали можливості приїхати до обласного центру, наживо відбувалася трансляція через додаток Google Meet.
Василь БЕЖЕНАР,
методист БЦКМ