НОМІНАЦІЯ «КРАЩА МУЗИЧНА ШКОЛА - ДО 200 УЧНІВ»

Берегомет музшколаБерегометська школа мистецтв Вижницького району,

директор – Микола Киселиця

У передгір’ї Карпат, неподалік гори Стіжок, в мальовничому селищі Берегомет 30 липня 1971 року відкрито Берегометську дитячу музичну школу. З 1 вересня 1998 року дитяча музична школа реорганізована в школу мистецтв у зв’язку з тим, що був відкритий відділ образотворчого мистецтва, трохи пізніше – хореографічне відділення та клас хорового співу. І ось уже 46 років поспіль творча спільнота краю поповнюється юними талантами та поціновучами мистецтва, грамотними слухачами, яких виховують не менш талановиті, віддані своїй справі викладачі цього славного нині закладу. У 2014 році школі мистецтв присвоєно ім’я видатної української художниці Одарки Киселиці. Очолює цей творчий колектив спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, лауреат премії ім. Георгія Гараса, досвідчений, мудрий і самовідданий директор Микола Ілліч Киселиця. У рейтингу серед шкіл області з контингентом від 100 до 200 учнів колектив Берегометської школи мистецтв постійно знаходиться серед лідерів.

Сторожинець музшколаСторожинецька музична школа,

директор – Тетяна Іонуц

Сторожинецька музична школа заснована в 1957 році. Відкриття музичного закладу сприяло розвитку естетичного виховання дітей, популяризації музичного мистецтва, аматорської творчості району.

З 2015 року очолює школу старший викладач, випускниця Чернівецького училища мистецтв ім. С. Воробкевича та ЧНУ ім. Ю. Федьковича, професійний диригент, вмілий організатор і педагог – Тетяна Іонуц.

Колектив школи особливу увагу приділяє роботі різних творчих колективів: хорів, оркестрів, ансамблів малих форм.

Лише за останні роки до музичних навчальних закладів України та Румунії вступили 50 випускників. Особливо плідним став 2017 рік, коли Сторожинецька музична школа стала лідером серед музичних шкіл області зі вступу учнів до вищих музичних закладів. Ці успіхи були б неможливими без копіткої праці викладачів та адміністрації школи. Завдяки цьому, Сторожинецька музична школа посідає призові місця в рейтингу музичних шкіл області.