Рішення художньо-методичної ради Учбово-методичного центру культури Буковини

Визначити лауреатами ІІІ обласної рейтингової культурно-мистецької програми «Галарея пошани» за підсумками роботи у 2016 році серед музичних, художніх шкіл, шкіл мистецтв, сільських, міських, районних клубних закладів культури, методичних кабінетів районних клубних закладів, аматорських колективів, любительських об’єднань, громадських музеїв, майстрів народного мистецтва та занести на Галерею пошани:

НОМІНАЦІЯ «КРАЩА МУЗИЧНА ШКОЛА»

Мамаївська музична школа Кіцманського району, директор – Юрій Чорней.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩА ХУДОЖНЯ ШКОЛА»

Сторожинецька художня школа, директор – Світлана Побережна.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ РАЙОННИЙ КЛУБНИЙ ЗАКЛАД»

Кельменецький районний будинок народної творчості та дозвілля, директор – Алла Ілаш.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ МІСЬКИЙ КЛУБНИЙ ЗАКЛАД»

         Комунальна бюджетна установа «Будинок культури мікрорайону «Роша» м. Чернівців», директор – Олена Нікітіна. 

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ СІЛЬСЬКИЙ КЛУБНИЙ ЗАКЛАД»

Будинок народної творчості та дозвілля села Чорногузи Вижницького району, директор – Марія Ісопчук.

Клуб села Круп’янськ Герцаївського району, завідувач клубу - Тодор Біля.

Будинок творчості та дозвілля села Черепківка Глибоцького району, директор – Ольга Кожукар.

Будинок культури села Добринівці Заставнівського райну, директор – Василь Гаврилиця.

Будинок культури села Ленківці Кельменецького району, директор – Наталя Корній.

Будинок культури села Драчинці Кіцманського району, директор – Октавіан Верстюк.

Комунальна установа «Будинок культури села Балківці» Новоселицького району, директор – Ігор Саїнчук.

Будинок культури села Селятин Путильського району, директор – Марія Павлюк.

Будинок культури села Селище Сокирянськог району, директор – Світлана Боднар.

Народний дім села Банилів Підгірний Сторожинецького району, директор – Геннадій Харитон.

Будинок культури, дозвілля та відродження народних традицій села Недобоївці Хотинського району, директор – Альона Казанкова.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ РАЙОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ»

Методичний кабінет Глибоцького районного будинку творчості та дозвілля, провідний методист – Алла Сторожук.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩЕ ЛЮБИТЕЛЬСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ»

Клуб авторської театральної універсальної штуки - «КАТУШ» Вижницького районного будинку народної творчості та дозвілля, президент клубу – Дмитро Іванчук.

Клуб ветеранів війни та праці Сторожинецького районного будинку національних культур, керівник – Орися Вікірюк.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОРОВИЙ КОЛЕКТИВ»

Народний аматорський чоловічий хор будинку народної творчості та дозвілля села Іспас Вижницького району, керівник – Сергій Глушківський.

Аматорський хоровий колектив культпрацівників Кельменецького району, керівник - Дмитро Волошин.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ»

Народний аматорський театр комунальної установи «Новоселицький районний будинок культури», керівник – Крістіна Зборлюкова.

Народний аматорський драматичний театр комунальної бюджетної установи «Центральний палац культури м. Чернівців», керівник - Іван Данілін.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ»

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Юність» комунальної бюджетної установи «Центральний палац культури м. Чернівців», керівник – Іван Петрусяк.

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Алегро» комунальної бюджетної установи «Центральний палац культури м. Чернівців», керівники- Світлана Марчак, Анна Марчак-Кіщенко.

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Зеленчани» будинку народної творчості та дозвілля села Зелена Кельменецького району, керівник –Микола Чорноморець.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ДУХОВИЙ ОРКЕСТР»

Народний аматорський духовий оркестр клубу села Берегомет-Заріччя Вижницького району, керівник – Микола Киселиця.

Народний аматорський духовий оркестр комунальної установи «Новоселицький районний будинок культури», керівник – Василь Долгий.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ОРКЕСТР НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ»

Народний аматорський оркестр народних інструментів «Трандафір» будинку творчості та дозвілля села Волока Глибоцького району, керівник – Іван Боднар.

Народний аматорський оркестр народних інструментів клубу села Глиниця Кіцманського району, керівник – Василь Антоняк.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ»

Народний аматорський фольклорний колектив «Кумоньки» будинку культури села Веренчанка Заставнівського району, керівник – Марія Костик.

Народний аматорський фольклорний колектив «Церенкуца» комунальної установи «Клуб села Маршинці» Новоселицького району, керівник – Аурелія Бордіян.

Народний аматорський фольклорний колектив «Веселі бабусі» будинку культури села Василівка Сокирянського району, керівник – Микола Шостак.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ КОЛЕКТИВ»

Зразковий аматорський фольклорний колектив «Калинове намисто» будинку культури села Южинець Кіцманського району, керівник – Ганна Зварич.

Зразкова аматорська студія вокального співу «Щасливі діти» Хотинського районного будинку народної творчості та дозвілля, керівник - Альона Татарчук.

 

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ ГРОМАДСЬКИЙ МУЗЕЙ»

Громадський музей археології та етнографії ім. Максиміліана Гакмана села Опришени Глибоцького району, завідувач – Микола Боднарюк.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩА РОДИНА НАРОДНИХ МАЙСТРІВ»

Майстри народної вишивки - родина Любов та Надія Васкули, село Михальча Сторожинецького району.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ НАРОДНИЙ МАЙСТЕР»

Майстер художньої обробки дерева Федір Чев’юк, місто Вижниця.

Майстер народної обробки дерева Дмитро Курик, село Виженка Вижницького району.

Майстер народної вишивки Олександра Жар, село Петрашівка Герцаївського району.

Майстер народної вишивки Вікторія Шибалова, селище Путила.

Майстер народної кераміки Сергій Богопольський, місто Чернівці.

Майстер народного малярства Олександр Приходнюк, місто Чернівці.

 

Голова художньо-методичної ради УМЦКБ                    М. М. Шкрібляк 

Секретар художньо-методичної ради УМЦКБ                    З. І. Кудрик