Рішення художньо-методичної ради Учбово-методичного центру культури Буковини

Визначити лауреатами ІІ обласної рейтингової культурно-мистецької програми «Галарея пошани» за підсумками роботи у 2015 році серед музичних, художніх шкіл, шкіл мистецтв, сільських, міських, районних клубних закладів культури, методичних кабінетів районних клубних закладів, аматорських колективів, любительських об’єднань, громадських музеїв, майстрів народного мистецтва та занести на Галерею пошани: 

НОМІНАЦІЯ «КРАЩА МУЗИЧНА ШКОЛА»

Киселівська музична школа Кіцманського району (до 100 учнів), директор – Василь Танасійчук.

Вижницька школа мистецтв (від 100 до 200 учнів), директор – Іван Ковалюк.

Заставнівська музична школа (понад 200 учнів), директор – Віта Сташевська.

Музична школа №2 міста Чернівці (серед чернівецьких міських музичних шкіл), директор – Галина Плав’юк. 

 

НОМІНАЦІЯ «КРАЩА ХУДОЖНЯ ШКОЛА»

Новоселицька художня школадиректор – Леся Теуту

 

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ РАЙОННИЙ КЛУБНИЙ ЗАКЛАД»

Глибоцький районний будинок творчості та дозвілля, директор – Роман Нагірний.

 

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ МІСЬКИЙ КЛУБНИЙ ЗАКЛАД»

Будинок народної творчості та дозвілля міста Вашківці Вижницького району, директор – Любов Хачман.

 

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ СІЛЬСЬКИЙ КЛУБНИЙ ЗАКЛАД»

Будинок народної творчості та дозвілля села Мигове Вижницького району, директор – Галина Москалюк.

Будинок культури села Карапчів Глибоцького району, директор – Мірча Іонець.

Клуб села Буківка Герцаївського району, завідувач клубу – Пантелей Теріце.

Будинок культури села Малий Кучурів Заставнівського району, директор – Світлана Ляховська.

Будинок народної творчості та дозвілля села Іванівці Кельменецького району, директор – Наталя Продан.

Будинок культури села Біла Кіцманського району, директор – Любов Унгурян.

Комунальна установа «Будинок культури села Мамалига» Новоселицького району, директор – Лариса Гудан.

Будинок культури села Яблуниця Путильського району, директор – Галина Куриндаш.

Клуб села Ломачинці Сокирянського району, завідувач клубу – Марія Маковійчук.

Будинок культури села Комарівці Сторожинецького району, директор – Ніна Белінська-Фальоса.

Будинок культури дозвілля і фольклору села Перебиківці Хотинського району, директор – Марія Чоплак.

 

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ РАЙОННИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ»

Методичний кабінет Кельменецького районного будинку народної творчості та дозвілля, провідний методист – Наталія Білобрицька.

 

НОМІНАЦІЯ «КРАЩЕ ЛЮБИТЕЛЬСЬКЕ ОБЄДНАННЯ»

Любительське об’єднання «Флористика» будинку культури села Бабин Заставнівського району, керівник – Марія Фернюк.

Любительське об’єднання «Буковинські візерунки» будинку народної творчості та фольклору села Снячів Сторожинецького району, керівник – Трандафіра Сушинська.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОРОВИЙ КОЛЕКТИВ»

Народний аматорський хор народного дому села Дністрівка Кельменецького району, керівник – Лариса Цекало.

Народний аматорський хоровий колектив «Калина» будинку народної творчості та дозвілля «Молодіжний» міста Новодністровськ, керівник – Антоніна Камбур.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ОРКЕСТР НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ»

Народний аматорський оркестр народних інструментів Глибоцького районного будинку творчості та дозвілля, керівник – Валентин Опаєць.

Народний аматорський оркестр народних інструментів «Гроно калинове» Сторожинецького районного будинку національних культур, керівник – Володимир Верстюк.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ДУХОВИЙ ОРКЕСТР»

Народний аматорський духовий оркестр Герцаївського районного будинку дозвілля дітей та молоді, керівник – Василь Бомпа.

Народний аматорський духовий оркестр Комунальної бюджетної установи «Центральний палац культури м. Чернівців», керівник – Георгій Новаковський.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ»

Народний аматорський ансамбль танцю «Колос» будинку культури села Мамаївці Кіцманського району, керівник – Руслана Угринчук–Трач.

Народний аматорський ансамбль танцю «Букурія» Комунальної установи «Будинок культури села Динівці» Новоселицького району, керівник – Сергій Рябко.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ КОЛЕКТИВ»

Народний аматорський театр «Дивосвіт» Заставнівського районного палацу культури, керівник – заслужений працівник культури України Лідія Гайдей.

Аматорський театр «Учні» Комунальної бюджетної установи «Будинок культури мікрорайону «Роша» м.Чернівців», керівник – Ігор Дем’янюк.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ»

Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Банилівська толока» Народного дому села Банилів Вижницького району, керівник - Микола Мазуряк.

Народний аматорський фольклорний колектив «Левенки» будинку народної творчості та дозвілля села Лівинці Кельменецького району, керівник – заслужений працівник культури України – Віра Натрасенюк.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ КОЛЕКТИВ»

Зразковий аматорський ансамбль сучасного танцю «Крок вперед» Хотинського районного будинку народної творчості та дозвілля, керівник – Віра Тамазликар.

Зразкова циркова студія «Капітошка» Комунальної бюджетної установи «Центральний палац культури м. Чернівців», керівник – Наталія Побіжан.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ ГРОМАДСЬКИЙ МУЗЕЙ»

Районний музей гончарства села Коболчин Сокирянського району, завідувач – заслужений працівник культури України Іван Гончар

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ НАРОДНИЙ МАЙСТЕР»

Майстер народного ткацтва Марія Жиряда (с. Буківка Герцаївський район).

Майстер народного ткацтваВікторія Китайгородська (с. Нагоряни Кельменецький район).

НОМІНАЦІЯ «КРАЩА РОДИНА НАРОДНИХ МАЙСТРІВ»

Майстри художньої вишивки Ірина та Наталія Андрицуляк (м. Вижниця)

Майстри народного ткацтва, вишивки та художнього ковальства Євдокія, Тетяна, Антоніна, Віта, Дмитро та Георгій Візнюки (с. Кам’янка Глибоцький район).

Майстри художньої обробки дерева Галина та Володимир Запорожець (м. Вижниця)

 

Голова художньо-методичної ради УМЦКБ                     М. М. Шкрібляк 

Секретар художньо-методичної ради УМЦКБ                          З. І. Кудрик