НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ СІЛЬСЬКИЙ КЛУБНИЙ ЗАКЛАД»

клуб МиговоБудинок народної творчості та дозвілля села Мигове Вижницького району, директор – Галина Москалюк

Цікава і змістовна культурно-дозвіллєва діяльність будинку народної творчості та дозвілля села Мигове Вижницького району. Тут проводяться різноманітні масові заходи для різновікових категорій населення, творчо працюють різножанрові аматорські колективи, любительські об’єднання, клуби за інтересами. У клубному закладі проведено капітальний ремонт, придбано нові меблі, відповідну оргтехніку, що дає змогу проводити тут обласні, районні мистецькі заходи. Директором клубного закладу працює Галина Москалюк - людина з активною життєвою позицією.

 

 

 

  

 

клуб КарапчівБудинок культури села Карапчів Глибоцького району, 

директор – Мірча Іонець

Гордість села Карапчів Глибоцького району – будинок культури, який очолює директор Мірча Іонець. Музикант від Бога – так кажуть про Мірчу Семеновича його колеги-музиканти. Директора шанують, з ним радяться, на нього рівняються. Творче кредо Мірчі Семеновича – «Працюємо з людьми і для людей».  Будинок культури успішно співпрацює зі школою, бібліотекою, громадою села. При ньому діє один із кращих духових оркестрів району, який бере участь у сільських, районних, обласних заходах, оглядах, конкурсах. Традиційно цікаво у Карапчеві проводяться народні свята та обряди. Тут будинок культури став невід’ємною частиною життя  села, активно формує його культурний простір.

 

 

 

клуб Буківка

 Клуб села Буківка Герцаївського району, 

завідувач клубу – Пантелей Теріце 

Понад 30 років очолює роботу сільського клубу села Буківка Герцаївського району Пантелей Теріце. Створений ним дитячий оркестр «Флуєрарій» (сопілкарів), є красою концертних програм у рідному селі та районі. Пантелей Теріце, кажуть колеги і так вважають клубні працівники Герцаївського району, постійно виявляє високий рівень професіоналізму, завжди творчо підходить до організації масових заходів, забезпечує очікувану результативність і якість своєї праці. Любить дітей, приділяє велику увагу формуванню музичної культури аматорів.

 

    

клуб Малий Кучурів

 Будинок культури

села Малий Кучурів Заставнівського району,

директор – Світлана Ляхомська

Відомо, що клубні заклади – найважливіші центри спілкування людей. Саме таким центром у Малому Кучурові Заставнівського району є будинок культури, директором якого майже 30 років працював Михайло Іванович Негрич. У цьому році він обійняв посаду художнього керівника, а його донька Світлана Володимирівна Ляхомська очолила будинок культури, адже змалку вона була активною учасницею вокального, хореографічного та інших аматорських колективів. І сьогодні донька із батьком спільно працюють над реалізацією культурних запитів односельчан, сприяють розвитку творчих здібностей відвідувачів, щоби проведені заходи  залишили добру згадку про час проведений у закладі культури. 

Іванівці клуб Будинок народної творчості та дозвілля села Іванівці Кельменецького району,

директор – Наталя Продан

Наталія Петрівна Продан (за фахом керівник хорового колективу) майже 33 роки залишається вірною обраній професії. Невтомна, працелюбна, справжній фахівець клубної справи. Кожного дня вона дбає про збереження та збагачення рідної культури. У будинку народної творчості та дозвілля села Іванівці Кельменецького району, який вона очолює, успішно функціонують народознавча світлиця, вокально-обрядовий гурт, жіночий вокальний ансамбль, любительське об’єднання «Господарочка». Цей клубний заклад на Кельменеччині – базовий з національно-патріотичного виховання. Тут проводяться районні семінари, творчі лабораторії, стажування молодих клубних працівників.

 

 

клуб Біла Будинок культури 

села Біла Кіцманського району, 

директор – Любов Унгурян 

Мальовниче село Біла на Кіцманщині розташоване неподалік від обласного центру. А будинок культури своїм сучасним зовнішнім виглядом приваблює до себе не тільки дорослих, а й молодь, особливо дітей. Майже 35 років незмінно очолює цей храм культури Любов Василівна Унгурян. Вона вкладає всю свою душу та любов в організацію культурного життя села. Свою творчу діяльність Любов Василівна зосереджує насамперед на роботі з молоддю, вихованні підростаючого покоління. Адже хто, як не працівники культури повинні доносити до молоді, що здоровий спосіб життя – це модно, актуально, креативно. А традиційну культуру рідного села потрібно вивчати і зберігати, любити серцем і душею, як рідну Україну.

 

мамалига клубКомунальна установа «Будинок культури села Мамалига» Новоселицького району,

директор – Лариса Гудан

Центром культурно-дозвіллєвої діяльності, розвитку аматорського мистецтва, проведення молодіжних, дитячих конкурсів, фестивалів, урочистостей став будинок культури села Мамалига Новоселицького району, який очолює Лариса Гудан. При клубному закладі активно працює дев’ять дорослих та дитячих аматорських колективів, створені комфортні умови для роботи та проведення культурно-мистецьких заходів. У будинку культури – велика зала, три кімнати гурткової роботи, велике фойє для проведення камерних форм роботи, сільська бібліотека та музей історії села. Усі приміщення в зимовий період опалюються. Для жителів села надаються платні послуги. Це один із кращих осередків культури Новоселиччини.

  

клуб Яблуниця Будинок культури села Яблуниця Путильського району,

директор – Галина Куриндаш

Важливою ланкою в роботі будинку культури села Яблуниця Путильського району є організація та проведення різноманітних культурно-мистецьких заходів, розвиток  аматорської народної творчості різних верств населення. На базі цього клубного закладу працюють 11 аматорських колективів, серед них - дитячий та дорослий театральні колективи, театр ляльок, які є лауреатами всеукраїнських, обласних та районних фестивалів, конкурсів. Директором гірського закладу культури  не один десяток років працює Галина Куриндаш.

 

 

 

  

Ломачинці клубКлуб села Ломачинці Сокирянського району, 

завідувач клубу – Марія Маковійчук

Працівниками клубу села Ломаченці Сокирянського району особлива увага приділяється розвитку аматорського мистецтва, відродженню та популяризації народної традиційної культури. Засвідчує це діяльність народного аматорського фольклорного колективу «Берегиня», який згуртував талановитих людей, безмежно закоханих у народну пісню, музику, місцеві звичаї, обряди. Тут цікаво і змістовно проводяться різноманітні заходи, які поєднують народні і релігійні традиції з формами культурно-освітньої роботи. Очолює клубний заклад відмінний організатор, віддана  справі людина Марія Маковійчук.

 

 

 

Комарівці клуб

Будинок культури

села Комарівці Сторожинецького району,

директор – Ніна Белінська-Фальоса

Один із кращих клубних закладів Сторожинеччини - будинок культури села Комарівці, директор - Ніна Белінська-Фальоса. Тут проводяться різні за формою та тематикою культурно-мистецькі заходи, творчо працюють різножанрові аматорські колективи. Цікаво і змістовно відбуваються урочистості з нагоди календарних свят, вечори-вшанування, театралізовані свята, фестивалі, ярмарки, акції. Популяризуючи здобутки аматорської творчості у будинку культури проводяться творчі звіти, ювілейні концертні програми художніх колективів.

 

 

 

Перебиківці клуб

 Будинок культури дозвілля і фольклору села Перебиківці Хотинського району,

директор – Марія Чоплак

 Будинок культури дозвілля і фольклору села Перебиківці Хотинського  району спрямовує свою роботу на задоволення культурних потреб сельчан, розвиток творчих обдарувань. Працівники закладу активно співпрацюють з державними, громадськими організаціями, установами села. Результат такої творчої співпраці – проведення різноманітних культурно-мистецьких заходів, успішна діяльність різножанрових аматорських колективів, належна матеріально-технічна база. Директором не один десяток років працює тут творча, невтомна Марія Чоплак.