НОМІНАЦІЯ «КРАЩА МУЗИЧНА ШКОЛА»

 

музшкола ЧудейМузична школа села Чудей Сторожинецького району - до 100 учнів,

директор – Андрій Пожога

У селі Чудей Сторожинецького району та в навколишній окрузі добре знає кожен та багато позитивного може розповісти про музичну школу.

Цей початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад здобув шану і повагу завдяки добрій підготовці юних талантів. Тому й учні школи згодом успішно навчаються у вищих навчальних закладах музичного профілю, стають солістами і виконавцями відомих мистецьких колективів.

Усе це завдяки фаховій і дружній команді викладачів, педагогічний і по-справжньому творчий колектив яких очолює директор Андрій Дмитрович Пожога. Молодий керівник і високого рівня музикант-виконавець накреслив перед колективом Чудейської музичної школи амбітні плани і вони останніми роками послідовно втілюються. А це засвідчує про перспективи мистецької школи на майбутнє.

  

музшкола ХотинХотинська музична школа - від 100 до 200 учнів, 

директор – Наталія Бурденюк

Одна з найстаріших музичних шкіл на Буковині – Хотинська – заснована у 1955 році за свою 60-ти річну історію школа виховала і випустила 2305 учнів, з них професійними музикантами стали майже 300 вихованців серед них – заслужений артист України Анатолій Мамалига, заслужений артист Росії Володимир Станішевський, заслужений артист Білорусії Олексій Перепелюк. Учні школи лауреати численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів. А випускники Інга Мартинова – солістка Одеського національного театру опери та балету, Сергій Кудринецьткий – кандидат мистецтвознавства, асистент Львіського національного університету ім. Івана Франка, Василь Ребіцький – артист молодіжного симфонічного оркестру Євросоюзу, артист Академічного симфонічного оркестру Національної телерадіокомпанії України.

         Нині гордість школи –– переможці Всеукраїнського конкурсу «Нові імена» Ріта Рибак, Крістіна Крисько, Іван Керницький, який є переможцем й Всеукраїнських конкурсів ім. А. Онуфрієнка у місті Дрогобичі та ім. Г. Хоткевича у місті Харкові. А тріо бандуристів школи стали дипломантами Всеукраїнського конкурсу «Сурми звитяги» у місті Львові.

         У цьому навчальному році школа уже здобула 2 гран-прі, 4 - перших місця, 11- других, 12 – третіх.

 

муз1Музична школа №1 міста Чернівці - понад 200 учнів, директор – Ольга Максименко

Заснована у 1940 році Чернівецька музична школа №1 - перша держава школа на Буковині, яка є базовою для всіх музичних шкіл області. Творчий колектив пишається своїми випускниками та викладачами школи. Серед них:

8 заслужених артистів України, 3 заслужених діячі мистецтв України, 2 народних артисти України, 4 професори консерваторій та 4 доценти.

Нині у школі працюють 13 викладачів-методистів, 6 старших викладачів, які щороку демонструють високі педагогічні досягнення та професійну майстерність, гідно підтримуючи славні традиції попередників.

         Учні школи є активними учасниками різноманітних конкурсів в Румунії, Молдові, Грузії та у більшості міст України. Колектив музичної школи №1 продовжує працювати творчо і цікаво, здійснюючи важливу роботу по естетичному вихованню дітей та юнацтва.