НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ СІЛЬСЬКИЙ КЛУБНИЙ ЗАКЛАД»

 

клуб лукавціБудинок культури села Лукавці Вижницького району,

директор - Валентина Шевчук

Лукавецький сільський будинок культури – основний заклад по родинно-сімейному вихованню на Вижниччині. На його базі проводяться районні семінари клубних працівників та показові масові заходи. «Село моє, для мене ти єдине» - ці слова і в подумках, і на устах закоханої в своє рідне село Валентини Шевчук, директора сільського будинку культури. Її девіз: «З любов’ю – до людей, з любов’ю - до роботи». Під керівництвом справжнього культпрацівника у Лукавцях традиційними стали театралізовані свята, заходи з відродження місцевих народних звичаїв та обрядів. Подальшої вам плідної праці, пані Валентино!

 

клуб Байраки

 Будинок дозвілля молоді та дітей села Байраки Герцаївсько району,

директор - Микола Апетракіоає

З 2001 року будинок культури села Байраки був реорганізований в будинок дозвілля молоді та дітей. Нині тут працює 6 гуртків художньої самодіяльності, 2 аматорських об’єднання.

У 2011 році директор цього сільського клубного закладу Микола Апетракіоає брав активну участь у реалізації проекту «Flori de cânt bucovinean» за підтримки Чернівецької обласної державної адміністрації та консілії Сучавського повіту.

Колективи будинку дозвілля молоді та дітей села Байраки беруть активну участь у районних, обласних та міжнародних конкурсах, фестивалях, мистецьких святах.

 

клуб Волока

 Будинок творчості та дозвілля села Волока Глибоцького району, 

директор - Іван Семенюк

Основним осередком культурного життя мальовничого куточка Буковини – села Волока на Глибоччині – є сільський будинок культури. Саме тут усе роблять для того, аби зберігалися та розвивалися у рідному селі духовні надбання народу, його традиції.

Відколи у Волоці сільський будинок культури очолив Іван Семенюк, робота клубного закладу урізноманітнилася, цікавим змістом наповнилися традиційні свята села, театралізовані фольклорно-етнографічні дійства. Тут постійно дбають про змістовне дозвілля молоді. Й у цьому неабияк сприяють творчі аматорські колективи, які діють при будинку культури. Вони щоразу дивують односельчан своїм високим професійним рівнем. Ці аматорські колективи успішно виступають на обласній сцені та за межами України.

 

клуб Юрківці

  Будинок народної творчості та дозвілля села Юрківці Заставнівського району, 

директор - Марія Ємчук

Юрківський сільський будинок народної творчості та дозвілля, що на Заставнівщині, - справжній центр розвитку аматорського мистецтва. Тут діють відомі аматорські колективи, які своє мистецтво репрезентували не тільки в нашому краї, а й далеко за його межами.

Тут постійно народжуються і запроваджуються цікаві масові заходи. І все це, насамперед, завдяки активній та творчо обдарованій молоді, яка любить своє село і активно підтримує усі нові починання невтомного директора сільського будинку народної творчості та дозвілля Марії Ємчук. За свою багаторічну творчу працю Марія Іллівна здобула шану та повагу молодих колег у районі, адже знання та великий досвід у її роботі допомагають всім.

 

 

клуб Росошани

Будинок культури села Росошани Кельменецького району,

директор - Марія Комерзан

Багате історією, народними звичаями, своїми талантами село Росошани на Кельменеччині. Тутешній сільський будинок культури – осередок мистецького життя району. А директор цього клубного закладу Марія Комерзан свої знання, талант, любов до народної творчості щедро поділяє з учасниками аматорських колективів.

Добрим прикладом для багатьох стала творча і результативна співпраця пані Марії зі школою, бібліотекою, громадою села. Чи не тому у будинку культури села Росошани усе відбувається злагоджено, цікаво. І завжди тут - на заходах чи на репетиціях – багатолюдно, адже творча ініціатива кожного почута і підтримується.

 

клуб Клокічка

Клуб села Клокічка Кіцманського району,

завідувачка клубу – Інна Щербан

«Ніщо так не тішить людину, як поціновування її праці», - говорить народна мудрість. У правдивості цих слів, мабуть, давно переконана Інна Щербан, завідувач клубу села Клокічка, що на Кіцманщинні. Її – привітну, цікаву і завжди у творчому пошуку, яка згортувала навколо себе прихильників активного дозвілля, - шанують і поважають односельчани.

Вона привила любов до аматорського мистецтва дітям, підліткам та молоді села, створила гуртки та клубні об’єднання. Спільно з усіма організовує та проводить цікаві молодіжні вечори, свята села, дитячі ранки, конкурси. Сьогодні аматори з Клокічки сміливо беруть участь у районних та обласних конкурсах. Успіхів усім вам!

 

клуб Тарасівці

Будинок культури села Тарасівці Новоселицького району,

директор – Наталія Андрієш

Краса і велич рідного села Тарасівці Новоселицького району оспівується у піснях директора сільського будинку культури Наталії Андрієш не тільки на сцені рідного села і на концертах у районі, а й під час проведення мистецьких проектів національно-культурних товариств молдавської та румунської громад, у програмах Чернівецького телебачення.

В сільському будинку культури у пані Наталії є багато послідовників, яких вона навчає майстерності народного співу. Завдяки її праці з талановитою молоддю на великі сцени в України і за кордоном вийшли самобутні талановиті співаки з Новоселиччини. Творчих успіхів вам у подальшій роботі!

 

клуб Дихтинець

  Будинок культури села Дихтинець Путильського району,

директор - Микола Гавриленко

На Путильщині, у селі Дихтинець, сільський будинок культури - відомий осередок розваг для молоді. І тільки тут юна зміна села проводить свій відпочинок, творчі заходи, танцювальні вечірки. Про це дбає директор сільського будинку культури Микола Гавриленко. Він піклується, аби під час таких заходів постійно грали троїсті музики, було, як водиться у гуцулів, весело та цікаво.

У Дихтинецькому будинку культури навчать сольного співу, художнього читання, запросять у гурток народного танцю. За свою роботу сільський клубний заклад відзначений багатьма дипломами та іншими нагородами.

 

клуб Ожеве

   Будинок народної творчості та дозвілля села Ожеве Сокирянського району,

директор – Марія Дудник

Пошук нового, творча фантазія, смілива вигадка – девіз Марії Дудник, директора Ожевського сільського будинку народної творчості та дозвілля, що на Сокирянщині. У постійній співпраці з бібліотекою, школою, молоддю, громадою села в клубному закладі завжди цікаво і людно. Тут вміють вшанувати почесних жителів, ювілярів, воїнів-земляків, з гордістю розповісти зі сцени про успіхи юних обдарувань, не забувають про дозвілля школярів та найменших сельчан, проводять свята шанованих родин, вивчають та відтворюють місцеві традиції і звичаї.

А в своєму успіху пані Марія завжди завдячує усій громаді рідного села.

 

клуб НПетрівці

 Будинок культури села Нижні Петрівці Сторожинецького району,

директор – Лариса Кедик

Секрет успіху діяльності сільського будинку культури у Нижніх Петрівцях на Стопрожинеччині та його директора Лариси Кедик – у тісній співпраці з творчими спілками, організаціями та культурологічними товариствами. Уся робота цього клубного закладу спрямована на виховання патріотизму, збереження та розвитку української культури та культур інших національностей, представники яких проживають на території села.

То ж вирує тут цікаве та різнобарвне культурне життя. У сільському будинку культури працюють 14 аматорських колективів та клубів за інтересами, проводяться інноваційні заходи для молоді. Особливо пишаються односельчани досягненнями в збереженні та розвитку традиційної народної хореографічної культури.

 

клуб зарожани

Будинок культури села Зарожани Хотинського району,

директор - Микола Никифорчук

«Мої прекрасні Зарожани – село чудової краси» - так пише про рідне село на Хотинщині юна поетеса Леся Сименко. А гордість його – сільський будинок культури. Микола Никифорчук - директор цього клубного закладу - один із кращих працівників культури району. Понад 40 років він створює всі умови для реалізації творчих здібностей місцевих аматорів. Володіючи талантом вмілого організатора, пан Микола систематично проводить у будинку культури цікаві за змістом масові творчі заходи, молодіжні, конкурсно-розважальні програми.

Тут працює чи не найбільша кількість аматорських колективів у районі. То ж і не дивно, що творче життя у будинку культури села Зарожани вирує щоденно.