«Атлант, який тримав на собі пісню»

У кожного в житті є кумир. Хоча б на один день, хоча б на одну годину мить ми захоплюємося кимось із акторів, співаків, державних діячів... Було б дуже добре, якби ми не помилялися і захоплювалися справжніми героями часу, в якому ми живемо. На щастя, саме на Буковині з’явився такий кумир, який залишився в наших серцях назавжди - Назарій Яремчук, співак, патріот і просто добра людина.

30 червня минуло 20 років від тоді, як нашого славного земляка не стало. Він прожив неповні 44 роки. Як це мало, але як багато зробив він для нас! Для тих, хто мав щастя торкнутися душею і серцем його голосу, його великої душі.

Вшанувати пам’ять Н. Яремчука 30 червня у Вижницькій районній бібліотеці зібралися небайдужі до його творчості. Тут відбувся вечір пам’яті під назвою «Атлант, який тримав на собі пісню». Спогадами про Назарія поділилися співачка, народна артистка України Валентина Ковальська, солістка вокально-інструментального ансамблю «Смерічка» Вижницького РБНТД 70-80-х років ХХ століття Анна Буриленко, поетеса Олена Швейко, педагог, громадський діяч Таміла Торшина, заслужений журналіст України Степан Кириляк.

                                                                     

                                                                          Відділ культури Вижницької

райдержадміністрації