НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ СОКИРЯНСЬКОГО РАЙОНУ

 

З метою підвищення професійного рівня клубних працівників Сокирянщини 4 червня на базі Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля було проведено семінар-практикум на тему: «Про організацію роботи клубних установ у сучасних умовах: проблеми та шляхи їхнього вирішення». Семінар проводився у формі круглого столу, отже кожен присутній міг взяти участь в обговоренні.

На семінарі розглядалися питання щодо організації дозвілля різновікових категорій населення, порядку надання платних послуг. Учасники також проаналізували кращий досвід роботи клубних установ Сокирянщини по організації та проведенню етнофестивалю «Джерела наших оберегів» і благодійного фестивалю народної творчості для людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надії». В обговоренні цих питань взяли участь керівники клубних установ сіл Гвіздівці - Катерина Видиш, Олексіївка - Світлана Гавриш, Новоолексіївка – Олена Руда, Сербичани – Лідія Маковій, Коболчин – Ніна Кушпель, Волошкове – Людмила Довгань.

Одним з важливих питань, внесених у порядок денний семінару, було обговорення Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки». По цьому питанню виступила директор будинку культури с. Селище Світлана Боднар. За результатами розгляду клубним працівникам культури району було дано доручення до 1 вересня поточного року здійснити відповідні заходи щодо реалізації положень Закону.

На семінарі обговорювалися питання підготовки установ культури до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 рр. (виступила завідувач клубу с.Ломачинців Марія Маковійчук) та порядок надання відпусток (виступила головний спеціаліст відділу культури Сокирянської РДА Валентина Стрільчук).

На завершення семінару керівник народного аматорського оркестру народних інструментів Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля Дмитро Шкварун провів майстер - клас для керівників оркестрів народних інструментів і троїстих музик.

Раїса Горн,

начальник відділу культури Сокирянської РДА