«НА ЗАХИСТІ ДЕРЖАВНИХ РУБЕЖІВ»

 

свято прикордонники

28 травня у відділі прикордонної служби «Сокиряни» за участі працівників Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля, аматорських колективів району відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня працівників прикордонної служби України.

Ведучий свята Євген Пленгей щиро привітав захисників державних рубежів з професійним святом. Представники влади, які завітали на свято, - заступник голови Сокирянської РДА Петро Безкупський, заступник голови Сокирянської районної ради Сергій Горн, Сокирянський міський голова Василь Равлик нагородили прикордонників та побажали, щоб любов до України й людська шана щоразу надихали на нові звершення у благородній справі – вірного служіння рідному народу.

Під час свята прозвучали пісні «Нехай квітує Україна» у виконанні Олесі Янчак, «Я люблю свою країну – Україну», яку заспівали дуетом Оксана Мартинюк та Олеся Янчак. Яскравого колориту в концертну програму додали аматорський хореографічний колектив РБНТД під керівництвом Євгена Пленгея з танцювальними композиціями «Сюїта», «Молдавська хора» та народний аматорський оркестр народних інструментів Сокирянського РБНТД, керівник – Дмитро Шкварун. У виконанні оркестру прозвучали твори «Мелодії Бессарабського краю», «Молдавська хора», (соло на тубі - Максим Валігурський), пісня на сл. А.Демиденка, муз. М.Мозгового «Вигравай, сопілкар», солістка Олеся Янчак та українська народна пісня «На вулиці скрипка грає» у виконанні солістки оркестру Оксани Руснак. Прикордонники мали змогу також почути гуморески у виконанні директора Сокирянського РБНТД Василя Воронюка.

Цього ж дня у відділі прикордонної служби «Вашківці» за участю працівників будинку культури с. Вашківців та учасників аматорських колективів також відбулися урочистості й святковий концерт з нагоди відзначення Дня працівників прикордонної служби України.

Охоронців державних рубежів з професійним святом привітав начальник відділу прикордонної служби «Вашківці» Артур Чучукало, який побажав, щоб кожен прожитий день був сповнений радістю, теплом і новими здобутками, приніс нові зірки на погонах та нові горизонти, а добрі справи завжди примножували славу України.

 

О. Руснак,

заступник директора Сокирянського РБНТД