«РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ» НА СОКИРЯНЩИНІ

17 січня 2015 року у приміщенні Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля відбувся I районний фестиваль–конкурс «Різдвяні зустрічі».

 У конкурсі взяли участь 14 колективів, які презентували сільські клубні заклади культури та 2 колективи, що діють при  районному будинку народної творчості та дозвілля. З нагоди відкриття фестивалю із найкращими побажаннями до учасників та присутніх в залі звернулися заступник голови Сокирянської райдержадміністрації Богдан Банчук та начальник відділу культури Раїса Горн.

У той день в залі панувала святкова та невимушена атмосфера. Ніби до самісінького неба злітали традиційні колядки та щедрівки, які прославляли Великого Володаря.

Окремо слід згадати виставку дитячих робіт вихованців Сокирянської художньої школи та народних майстрів району, яка стала справжньою окрасою заходу.

Учасники конкурсу були нагороджені грамотами та цінними подарунками. А переможцем цього разу став народний аматорський хор «Любисток» з Коболчина (керівник - заслужений працівник культури України Іван Гончар). Саме цей колектив брав участь на обласному театралізованому фольклорно-етнографічному святі виконавців традиційних зимових звичаїв та обрядів «Від Різдва Христового до Йордана», де також гідно представив Сокирянщину.