Обласний семінар директорів музичних шкіл та шкіл мистецтв

Обласний семінар директорів  музичних шкіл та шкіл мистецтв 14 травня 2014 р. на базі Новоселицької музичної школи ім. М.Мозгового відбувся обласний семінар директорів музичних шкіл та шкіл мистецтв на тему: «Педагогічна майстерність викладачів та шляхи її набуття».

Згідно плану семінару, викладачами Новоселицької школи було проведено дев’ять відкритих уроків, які охопили усі відділи школи і на яких свою педагогічну майстерність демонстрували не тільки викладачі з великим досвідом роботи - викладач-методист В.Ф. Щербанюк, старші викладачі, завідувачі відділами С.Л. Мірошніченко, Ж.М. Антонічук, В.І. Житарюк, І.П. Дорошкевич, Т.В. Дуда, викладач С.В. Єленевська, а й викладачі молодшого покоління - М.М. Дутчак, В.В.Зузяк, К.Ф.Нікорюк.

Окрім відкритих уроків, директори обласних мистецьких навчальних закладів відвідали філії та музичні класи в селах Топорівці, Магала, Котелево, де ознайомилися з матеріально-технічною базою, яка приємно їх здивувала. В усіх філіях та центральній школі створені належні умови для професійного виховання молодого покоління музикантів.