Студія бально-спортивного танцю "Gran-Pri" святкувала ювілей

12 грудня у залі Глибоцького РБТД відбулася велика концертна програма студії бально-спортивного танцю «Gran-Pri» (керівники - майстер спорту України з бально-спортивного танцю Анна Дмитрюк та майстер спорту міжнародного класу з бально-спортивного танцю Кирило Белькевич). Захід відбувся з нагоди святкування 5-річчя колективу. Охочих подивитися цю велику концертну програму, яка тривала більше двох годин і складалася з 26 номерів, зібралося чимало. Глядацька зала була переповнена шанувальниками колективу, батьками та гостями з усієї області. Понад 40 дітей віком від 5 до 16 років вражали глядача своїми неповторними танцювальними номерами та яскравими костюмами. Протягом двох годин невтомно працював й ведучий заходу - Олександр Тіпі.

Розпочався концерт з незвичайної та чарівної румби під дивовижний саунтрек до фентезі-серіалу «Десяте королівство». Складалося враження, що протягом усього концерту учасники колективу своїми номерами ніби розповідали історію кожного танцю, подорожуючи країною чудес, казками, мультфільмами, життєвими історіями. Кожен номер мав свою неповторну ідею, яку підкреслювали декорації, відповідний музичний супровід та акторська гра учасників цього дійства. Концертну програму складали не лише танці, а й пісні у виконанні Софії Верхоляк.

Закінчився концерт груповим номером, який отримав бронзову медаль Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «ArtDance-2015» та є своєрідним номером-візитівкою колективу.