Новини

Подарунок на Миколая

Подарунок на Миколая

19 грудня ц.р. учбово-методичний центр культури Буковини презентував доброчинний медіа-проект «Культурно-мистецька палітра Буковини», який передбачає розміщення на офіційному сайті УМЦКБ анонсів культурно-мистецьких подій, що відбуватимуться в області та в Чернівцях.

 Проект передбачає створення єдиного інформаційного культурного медіа-ресурсу Буковини. За задумом організаторів, оперативна та безоплатна реклама культурно-мистецьких подій в області для буковинців та гостей краю, ЗМІ, працівників культури, здійснювана організаторами проекту, сприятиме росту відвідуваності заходів, удосконаленню системи їхнього планування.

Презентуючи новий проект директор УМЦКБ, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк наголосив:

- Комунікації відіграють у сучасному світі велику роль. Думаю, що наш сайт буде зручним у користуванні: будь-яка людина, котра захоче отримати повну інформацію про ту чи іншу мистецьку подію, зможе зробити це саме за допомогою нашого ресурсу. У такий спосіб ми популяризуватимемо не лише безпосередньо заходи, але й галузі культури загалом.

Для участі у проекті необхідно оперативно надавати інформацію про заплановані культурно-дозвіллєві, літературні, мистецькі та інші заходи у всіх сферах життя краю для розміщення на сайті УМЦКБ. Інформацію слід подавати за чітко визначеною схемою: 1) назва заходу; 2) формат проведення заходу; 3) дата, час і місце проведення; 4) повна назва установи, яка проводить захід; 5) контактний телефон та ПІБ організатора або відповідальної особи.

Усі гості центру культури Буковини отримали нагоду не лише почути про новий сайт, а й побачити, яким чином можна його відшукати в інтернеті та як перейти на сторінку «Що? Де? Коли?», де розміщуються відповідні анонси. Відеопрезентацію підготували завідувач кабінету репертуарно-видавничої діяльності Валерій Анохін та методист центру Дмитро Голєв, який представив усім присутнім новий сайт центру та відповів на запитання щодо його роботи.

«Культурно-мистецька палітра Буковини» - своєрідний подарунок учбово-методичного центру культури Буковини всім буковинцям та гостям краю. Відтепер усі бажаючі можуть стати учасниками цього проекту. Заходьте на наш сайт www.bukcentr.16mb.com і надсилайте свої анонси на наш е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..