Новини

Творчий вечір Кузьми Смаля

10 листопада 2010 року в приміщенні учбово-методичного центру культури Буковини пройшов творчий вечір відомого фольклориста, фольетномузиколога, заслуженого працівника культури України Кузьми Антоновича Смаля.

Піснею «Посади калиноньку» (музика К. Смаля) розпочав вечір народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Южинецькі молодички» с. Южинець Кіцманського району (керівник Ганна Зварич).

Творчий вечір Кузьми Смаля

Ведуча вечора Яна Соловей пройшла стежками творчих вершин майстра, розповівши глядачам про життя і творчість Кузьми Смаля. Поетичними рядками вітали п. Смаля студентки училища мистецтв імені С. Воробкевича.

 

Кузьма Антонович яскраво та цікаво розповідав про свої творчі здобутки, про український фольклор, наголошуючи при цьому, що такого фольклорного багатства як на Буковині, він не зустрічав в жодному місці.

 

Тої теплої днини на вечір з щирими словами до майстра завітали фольклорист, кандидат філологічних наук, доцент Національного університету імені Ю. Федьковчиа Василь Костик та глибоцька поетеса Олександра Приходнюк.

Творчий вечір Кузьми Смаля

 

Музичну частину вечора вдало наповнював вокальний ансамбль «Чернівчанка» Ліги українських жінок (керівник Алла Зубчук).

 

Головний спеціаліст управління культури Чернівецької облдержадміністрації Тетяна Заяць вручила почесну грамоту винуватцю торжества.