Всеукраїнський фестиваль-конкурс аматорського театрального мистецтва «Золота маска»

zolota.maskaДо участі всеукраїнського фестивалю-конкурсу аматорського театрального мистецтва «Золота маска» запрошуються дорослі та молодіжні аматорські колективи з виставами різних жанрів, напрямків, стилів. Обмежень стосовно тематики та режисерського бачення постановок немає, але вистава має бути українською мовою.

Вік учасників фестивалю-конкурсу не обмежений.

На конкурс колективи подають п’єсу або завершений уривок з вистави тривалістю не менше 30 хвилин та не більше двох годин (з антрактом).

Обов’язковою умовою є погодження з організаторами сценографії, світло- та звукозабезпечення, демонтаж та монтаж декорацій.

Для участі у фестивалі необхідно вислати до оргкомітету фестивалю за адресою: КЗ «Палац культури міста Нетішина», вул. Шевченка, 3,м. Нетішин, обл.. Хмельницька, 30100тел. для довідок: директор Палацу культури – 9-04-27, керівник художній Палацу культури – 9-04-26, факс: (03842) 9-03-79, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 01 листопада 2021 року заявку, програмку вистави з дійовими особами, фото колективу та списки учасників фестивалю-конкурсу (додаток № 1, 2, 3) та сплатити на рахунок Комунального закладу «Палац культури міста Нетішина» р/р UA378201720314271001301027419 ДКС України, м.Київ МФО 820172 благодійний внесок.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (ПОЛОЖЕННЯ МАСКА 2021.doc)Положення/Заява 246 kB
Детальніше...

Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії «ОБЕРІГ-2021»

events-14336-oberig-16584-kb4-6 листопада 2021 року в місті Луцьку (Волинської області) відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії «ОБЕРІГ-2021» присвячений 30-й річниці незалежності України.

Девіз фестивалю – незмінний: «Без цензури, без халтури».

Завдання, які ставить фестиваль, – пошук та підтримка талановитих виконавців у жанрі авторської пісні та співаної поезії, вдосконалення виконавської майстерності, створення якісного музичного продукту для програм радіо, телебачення, концертних організацій.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Лист Оберіг 2021 на області України.pdf)Анкета 259 kB
Детальніше...

VI Всеукраїнський відкритий фестиваль народної хореографії «Покутські витоки»

Покутські витокиФестиваль проводиться щорічно. У 2021 році фестиваль проводитиметься 28-30 травня.

Для участі у фестивалі подається заявка.

До заявки на участь у фестивалі додаються:

- інформація про склад делегації;

- фотографії, які відображають представлені на Фестивалі творчі роботи.

Заявки на участь у фестивалі з усіма необхідними матеріалами надсилаються в терміни не пізніше ЗО квітня 2021 року до Міського палацу культури «Народний дім» за адресою: 78203 вул. Театральна, 27, м.Коломия, Івано-Франківська область та на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

При заїзді керівник колективу повинен мати список групи (П.І.Б., дата народження, паспортні дані, № свідоцтва про народження) та фонограму на CDабо флеш носії.

При собі необхідно мати свідоцтво про народження або паспорт.

Всю відповідальність за безпеку, збереження життя та здоров’я учасника фестивалю несе супроводжуюча особа(керівник гурту).

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (положення2021.pdf)Положення 1911 kB
Download this file (Заявка_на_фестиваль_Покутські_витоки_2021.doc)Заявка 39 kB
Детальніше...

Українська жінка. Мати. Мадонна

womenУ Херсоні у рамках Всеукраїнського духовного та гуманітарного проєкту "Малюємо Мадонну", що відбувається з благословення предстоятеля ПЦУ, митрополита Київського та всієї України Єпіфанія презентували конкурс дитячих робіт "Українська жінка. Мати. Мадонна".

Метою конкурсу є популяризація та розвиток кращих традицій живопису, вишивки, аплікації, мозаїки тощо.

У рамках заходу діти відтворюватимуть власну любов до мами, матері-України, Святої Діви Марії.

Конкурс стартує 20 квітня і триватиме до 24 серпня. Конкурсні роботи будуть прийматися до 10 серпня.

Перші презентації робіт відбудуться у заходах з нагоди Дня матері та Дня захисту дитини.

Авторами конкурсу можуть бути діти з особливими потребами, з багатодітних родин, дитячих будинків сімейного типу, учні закладів позашкільних форм навчання і закладів мистецької освіти віком від 4 до 11 років.

Більше дізнатися про умови конкурсу можна за телефоном: 098 53 18 950.

Надсилати роботина електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">tavria_eparchy@ukr.net.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Положення.pdf)Положення 2156 kB

ХХVI Всеукраїнська науково-практична конференція «Видатні постаті вітчизняного виконавського мистецтва в контексті української музичної культури XX-XXI століття»

800px-Coat of Arms of Chernihiv.svgЗапрошуємо Вас взяти участь у ХХVI Всеукраїнській науково-практичній конференції «Видатні постаті вітчизняного виконавського мистецтва в контексті української музичної культури XX-XXI століття»яка проводиться в рамках фестивалю «Дні Л. Ревуцького в Чернігові» та відбудеться 18 березня 2021 року. Напрями роботи конференції:

1. Виконавська творчість: мистецтвознавчий та психолого-педагогічний аспекти.

2. Виконавська школа як рід культурної традиції.

3. Виконавські школи Сіверського краю.

4. Виконавський аналіз музичного твору: теорія і практика.

5. Музичні династії української культури.

6. Виконавська школа А. О. Лисенко. До 100-річчя з дня народження.

7. Сучасні інформаційно-комунікативні технології як засіб організації ефективного освітнього процесу в закладах мистецької освіти.

Форма участі – заочна, очна, (дистанційна)

Місце проведення: КЗ «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л. М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради, м. Чернігів, вул. Шевченка, 6

Початок конференції: 10.30

За матеріалами конференції буде підготовлений збірник наукових робіт

Участь у конференції безкоштовна

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (інф. лист_2021.doc)Лист 52 kB
Детальніше...