Міжнародний дистанційний театральний фестиваль аматорських театрів «ОнгЪл-Фест» Болград 2020

fest-2-770x440З 26 жовтня по 01 листопада 2020 року в місті Болград Одеської області, Україна пройде перший Міжнародний дистанційний театральний фестиваль аматорських театрів «ОнгЪл-Фест» Болград 2020 (далі - Фестиваль «ОнгЪл-Фест» Болград 2020).

Організаційний комітет фестивалю відповідно до Угоди про надання безоплатної фінансової допомоги з Міністерством закордонних справ республіки Болгарія від 20.12.2019 р., запрошує самодіяльні театральні (творчі) колективи вашого міста та району взяти участь в нашому фестивалі.

Мета Фестиваль «ОнгЪл-Фест» Болград 2020: Прагнення до єдності, мультикультурної синергії та демонстрація етнічної, мовної різноманітності.

Детальніше...

ХIV Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

img121ХIV Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт молодих істориків). Мета конкурсу - підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту Історії України НАН України, Спілки письменників України.

Детальніше...

Відкритий мистецький фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам'яті Раїси Кириченко "Пісенні крила Чураївни"

Afisha Pisenni krila 2020 A14 жовтня у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв імені Раїси Кириченко» (вул. Соборності, 35) відбудеться Відкритий мистецький фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам'яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївни».

До участі запрошуються хорові колективи, ансамблі малого та великого складу, солісти-вокалісти.

Порядок проведення:

08.00 — заїзд, реєстрація учасників фестивалю-конкурсу;

09.30 — відкриття фестивалю-конкурсу "Пісенні крила Чураївни";

10.00-13.00 — початок роботи фестивалю-конкурсу;

13.00-14.00 — перерва;

14.00-16.00 — продовження прослуховування конкурсантів;

17.00-19.00 — гала-концерт, нагородження переможців конкурсу.

Україна - це світло

125З 1 вересня стартував Всеукраїнський пісенний конкурс “Україна - це світло”. Мета конкурсу - виявлення та підтримка вокально обдарованих дітей та молоді України, розвиток та популяризація вокального дитячого мистецтва України, збереження і примноження української пісенної спадщини, сприяння створенню молоддю з різних регіонів нашої держави спільного українського культурного простору, встановлення творчих контактів між учасниками, заохочення і впровадження змагальності серед педагогів вокалу, а також серед навчальних закладів Міністерства культури України та Міністерства освіти України.

Конкурс було заплановано провести на Луганщині у місті Сєвєродонецьку, щоб створити там справжнє свято української пісні, щоб запросити на концерт українських військових, які захищають незалежність нашої держави у боротьбі з російським агресором, щоб ознайомити дітей України з красою Луганщини і відчути, що там також є справжній український дух. Проте епідеміологічна ситуація в країні внесла свої корективи, тому конкурс відбуватиметься в режимі онлайн.

Уся інформація про конкурс міститься у Положенні. Оцінюватиме конкурс професійне журі у складі заслужених та народних артистів України, голова журі - народна артистка України, членкиня Національної спілки композиторів України Леся Горова.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Анкета_Учасника_(колектив).doc)Анкета (колектив) 151 kB
Download this file (Анкета_Учасника_(солiст).doc)Анкета (солісти) 151 kB
Download this file (Положення.pdf)Положення 202 kB
Детальніше...

Мистецька освіта без обмежень

minkult

МКІП розпочинає прийом заявок для участі у першому етапі пілотного проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти «Мистецька освіта без обмежень».

Метою пілотного проєкту є підвищення рівня доступності мистецької освіти, допомога у створенні освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод.

Під час пілотного проєкту учасники підвищать свій рівень знань та практичних навичок для організації інклюзивного навчання у мистецькій школі, стануть експертами з фізичної доступності приміщень і навіть зможуть під нашим керівництвом самостійно провести аудит доступності.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Оголошення.pdf)Оголошення 418 kB
Детальніше...