Адміністрація Путильської художньої школи на період карантину запровадила дистанційну форму роботи викладачів з учнями. Навчання відбувається за допомогою месенджерів Viber, WhatsApp, Skype, соціальних мереж.
У Вайбер-групах викладачі надсилають учням завдання, надають консультації. Учні, опрацювавши матеріал, надсилають ескізи, а згодом виконують завдання. Вивчення та опрацювання теоретичного матеріалу, зокрема з предмету «Початковий курс історії образотворчого мистецтва» проводиться шляхом надання викладачами комплексів контрольних завдань (опитувальних тестів, рефератів), виконання яких може зараховуватися як складання тематичного оцінювання.
З 16 квітня у Путильській районній бібліотеці презентують виставку творчих робіт учнів Путильської художньої школи «Пасхальний дивосвіт».
Роботи учні 2-А та 4-А класів виконали вдома та згодом передали їх на виставку. А згодом кикладачі школи Катерина Полянчук і Тарас Ковальчук сформували експозицію.
11 січня на родинному обійсті Юрія Федьковича відбувся Фестиваль різдвяних колядок та щедрівок «Радуйся, земле! Син Божий народився!».
Розпочалося вшанування церковним молебнем, відтак відбувся просвітницький захід-спомин у літературно-меморіальному музеї Юрія Федьковича, а далі постало свято гуцульської коляди у всій красі – Фестиваль різдвяних колядок та щедрівок.
Минулого тижня у Путильській художній школі відбувся майстер-клас. Його провела відомий педагог, писанкарка, лауреат обласної мистецької премії ім. Г. Гараса Ганна Вережак. Життєва мета майстрині - показати красу Путильщини саме у писанці. На майстер-клас вона прибула з двома талановитими ученицями, які відвідують мистецьку творчу студію «Писанка» у с. Яблуниця, де майстриня вже протягом багатьох років навчає дітей мистецтву писанкарства.
Учні 1-2 класів художньої школи з цікавістю працювали над створенням маленького дива - писанки. Ганна Миколаївна свій майстер-клас супроводжувала цікавими розповідями про зародження писанки, легендами та віршами. Майстриня запропонувала учням написати писанку з символом великоднього хреста, це - символ Сина Божого, чотирьох сторін світу, чотирьох пір року. Цікаво було поглянути на дивовижно красиві зразки писанок – експонати домашнього музею Ганни Вережак та роботи її двох кращих учениць з Яблуниці.
Писанкарка продемонструвала учням різні види хрестів, а до роботи запропонувала найпростіший варіант. За ескізами діти писали різні писанки, вкладаючи у створення орнаменту частинку своєї душі.
Саме у Міжнародний день рідної мови в літературно-мистецькій світлиці читального залу Путильської районної бібліотеки зібралися люди, небайдужі до чистоти духовних криниць, до розквіту гуцульського краю. 21 лютого відбулася приємна подія - день народження першої книги поетеси Валентини Буняк «Дочка гір». Сама поетеса так каже про рідний край:
Для мене гори – стародавній храм,
Перед яким я голову схиляю.
За нього я життя своє віддам,
Бо це усе найкраще, що я маю.