Майстер-клас із розпису на склі

1_5

З нагоди 567-ї річниці від дня першої письмової згадки про славну Новоселицю за підтримки Новоселицької міської ради і ГО "Український Народний Дім" викладачі Новоселицької художньої школи провели майстер-клас із розпису на склі. З технікою нанесення зображення на скло мали можливість ознайомитися всі охочі. Це - один з найдавніших українських народних промислів.

Учні художньої школи створювали мерцішори

1_4Учні Новоселицької художньої школи долучилися до проведення весняного свята «Мерцішор», яке відбулося у будинку культури м. Новоселиці. Мерцішор (молд./рум. Mărțișor) — традиційне свято зустрічі весни в Молдові та Румунії, яке святкується 1 березня. В цей день прийнято дарувати бутоньєрки у вигляді квіточок із білих та червоних ниток. Ця прикраса також має назву «мерцішор», до виготовлення якої долучилися учні художньої школи.

Засідання Прутського методичного об’єднання

IMG-a7cadf50e9411b23d7de9e9e090b7124-V29 вересня у концертному залі Костичанівської музичної школи ванчиковецької сільської ради відбулося засідання Прутського методичного об’єднання викладачів духового відділу. У роботі засідання взяли участь викладачі Новоселицької музичної школи ім. М. Мозгового, Костичанівської, Подвірненської та Горбівської музичних шкіл.

Розпочалося засідання яскравим уроком-концертом старшого викладача В. Каптар. Тема уроку: «Вдалий підбір репертуару та музично-виховне значення гри в ансамблі та оркестрі, як вагомий стимул для творчого і технічного розвитку учнів-духовиків». У виконанні ансамблю прозвучали твори «Угорський танець» Й .Брамса, «Аллегро» Л. ван Бетховена, «Піцикато» О. Глазунова.

Творчий ювілей «Церенкуци»

img2Вчора у Новоселицькому будинку культури відбувся ювілейний концерт народного аматорського фольклорного колективу «Церенкуца».

За 10 років своєї творчої діяльності цей самобутній колектив з славних Маршинців презентував своє неповторне мистецтво не лише в Україні, а й за кордоном. Неодноразово завойовував високі місця у різноманітних конкурсах, здобув високу повагу серед колег та полонив серця простих глядачів.

Привітати народний аматорський фольклорний колектив «Церенкуца» прийшло чимало шанувальників їх пісенно-народної творчості. На святі було багато квітів, пам’ятних подарунків, щирих побажань, а ще – запальних пісень і танців від колег з інших художніх колективів.

До привітань долучився очільник Буковинського центру культури і мистецтва, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк, який наголосив, що колектив презентує свій творчий доробок, в основі якого кращі фольклорні зразки традиційної культури на надвисокому рівня, а пісня – це душа українського народу, безцінна культурна спадщина, яку ми маємо берегти»

Неймовірний драйв: танцюристи «Кроку вперед» перемогли одразу у двох конкурсах!

1 1Учасники зразкового аматорського хореографічного колективу сучасного танцю «Крок вперед» під керівництвом Віри Тамазликар знову на крок попереду у двох танцювальних конкурсах - «Winter Fest» (Сонячна долина) та «ID FEST BUKOVEL» (Буковель). І ніхто не сумнівався, що колектив отримає гран‒прі.

У Сонячній Долині юні танцюристи презентували два номери: «Афромікс» і «Танцювальна колаборація». На сцені ж у Буковелі вони відтанцювали аж шість хореографічних номерів у п'яти вікових категоріях. І в усіх здобули перші місця, а загалом колектив отримав гран‒прі та запрошення у сонячну Болгарію.

‒ Найбільше хвилювалася за наймолодших учасників колективу, які вперше виходили на «велику сцену», ‒ каже Віра Тамазликар, наставниця хореографічного колективу «Крок вперед». ‒ Це малючки з постановкою «Морська тусовка», але саме цей номер змусив вельмишановне журі підтанцьовувати на стільцях разом із танцюристами.