У Неполоківцях відкрився Центр традиційної культури

IMG 20201014 154406Відкриття інноваційного закладу культури - Центру традиційної культури селища Неполоківці - велике свято для жителів громади. Про це заявив голова Неполоковецької селищної ради Григорій Храпко у середу, 14 жовтня, на урочистій церемонії відкриття культурного об'єкта. У святкових заходах взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських та релігійних організацій, учасники АТО, майбутні охоронці України.

Голова громади запевнив: «Вже давно ми чекали на цей осередок культури. 15 років у нас не було місця, в якому ми могли б проводити заходи та приймати гостей. Цей заклад культури для майбутнього покоління, щоб діти могли себе проявляти, а не проводити час на вулицях».

Урочистості у Неполоковецькій селищній ОТГ

118397349 670670800462465 4619068549506738581 oУ зв’язку із введенням «червоного рівня» поширення епідемічної небезпеки на території Кіцманського району усі заходи з нагоди відзначення 29-ї річниці Незалежності України у Неполоковецькій ОТГ відбулися в онлайн- режимі.

21 серпня біля Неполоковецької селищної ради відбулася церемонія підняття Державного Прапора України головою громади Григорієм Храпком. Працівники органів місцевого самоврядування поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка, меморіалу загиблих воїнів у роки Другої Світової Війни та вшанували хвилиною мовчання усіх Героїв, які відділи своє життя за Україну. В онлайн-режимі з вітальним словом до жителів громади звернувся селищний голова, який у своєму виступі зазначив: «Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху – суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але потрібно вірити, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави».

Учениця Кіцманської музичної школи – лауреатка п’яти міжнародних конкурсів

img1Нові ситуації породжують нові можливості. Незвичне дистанційне навчання на кожного впливає по-різному. У багатьох дітей з'явилася нагода готуватися та брати участь в різних онлайн-конкурсах, фестивалях не лише в Україні, але й далеко за її межами. Талановиті діти не лише беруть участь, а й перемагають!

Дякуючи старанням, наполегливості та обдарованості учениця 4-го класу Кіцманської музичної школи ім. В. Івасюка Лілія Табарча під керівництвом свого викладача Надії Колчанової стала лауреаткою п’яти міжнародних конкурсів.

Вона стала лауреаткою І премії на Міжнародному конкурсі-фестивалі музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва "Талановиті діти України". На Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "SOLOVIOV-art" також здобула І премію. Взявши участь у Міжнародному дистанційному онлайн-конкурсі юних піаністів "Львів Каваї Карантин" - 2020, виборола І премію. На Міжнародному фестивалі-конкурсі "Зірковий грамофон талантів" стала лауреаткою ІІ премії. Участь у Міжнародному онлайн-конкурсі "Gold Europe Festivals" (Прага, Чехія) принесла ІІ премію.

Дистанційне навчання у Кіцманській художній школі

изображение viber 2020-05-10 18-13-40У Кіцманській художній школі дистанційним навчанням охоплені всі учні. У кожному класі створені групи у меседжері «Вайбер». Викладачі згідно навчальної програми надсилають учням завдання. Нові теми пояснюють за допомогою відео, текстових повідомлень та у телефонному режимі. Наступний етап роботи викладачів - уважне спостереження за виконанням цих завдань та консультації.

Теоретичний матеріал, зокрема «Початковий курс історії мистецтва», викладають шляхом надання комплексів контрольних завдань (тести, реферати), виконання яких зараховується як складання тематичного оцінювання. У випускних класах завдання, які учні розпочали у школі завершують в дистанційному режимі під пильним керівництвом викладачів Наталії Савчук та Богдана Гордея.

День пам’яті жертв політичних репресій

img13День пам’яті жертв, які загинули або постраждали внаслідок політичних репресій відзначається в Україні щорічно, у третю неділю травня.

У 2020 році він припав на 17 травня. Пропонуємо послухати спогади голови Драчинецького сільського осередку обласної організації політв'язнів і репресованих Олександри Сильвестрівни Гасяк.

Для перегляду фільму натисніть ТУТ.