Відбулося засідання методичного об’єднання Совицького ТМО

IMG 20211007 203721Шостого жовтня на базі Кіцманської художньої школи відбулося засідання викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв Совицького територіального методичного об’єднання.

Розпочав методичне об'єднання викладач-методист Кіцманської художньої школи Богдан Гордей з темою «Елементи особисто-орієнтованої педагогіки у стимулюванні учнів в художній школі».

Методичне об'єднання продовжилося виступом старшого викладача Кіцманської художньої школи Іванни Чорнявської на тему: «Ефективність мого педагогічного досвіду в умовах дистанційного навчання по предметах «Рисунок», «Композиція» та «Навчальна практика».

Викладач художнього відділу Заставнівської школи мистецтв Сергій Цуркан представив доповідь «Рельєфна скульптура. Барельєф. Рельєфне панно».

Відбулося засідання Совицького територіального методичного об’єднання

IMG 20210916 13061016 вересня на базі Кіцманської художньої школи відбулося засідання викладачів художнього відділу Совицького ТМО. До нього увійшли: Кіцманська художня школа (директор – Георгій Мороз), Мамаївська дитяча художня школа (директорка – Наталія Дороган) та Заставнівська школа мистецтв (директорка – Вікторія Сташевська).

Першим розпочав свою методичну доповідь на тему: «Мистецтво, народжене сонцем» директор Кіцманської художньої школи, заслужений працівник культури України Георгій Мороз.

Методичне об'єднання продовжилося виступом старшої викладачки Кіцманської художньої школи Наталії Савчук на тему: «Поширення культурної спадщини та розвиток національних цінностей на прикладі писанкарства на уроках образотворчого мистецтва».

Неполоковецька красуня 2021

99EB4003-6B4A-43FC-A7D3-2F2BBA936CD0В неділю, 26 червня, у Комунальному закладі «Центр культурних послуг» Неполоковецької селищної ради відбувся фінал найкрасивішого шоу Буковини – «Неполоковецька красуня 2021». Серед 9 красунь, представниць сіл: Берегомет, Реваківці, Клокічка, П’ядиківці, Оршівці та селища Неполоківці, віком від 14 до 16 років, обрали найкращу, на думку журі конкурсу.

Дефіле, зустрічі з фахівцями та експертами – всім цим жили дівчата впродовж двох місяців. Напередодні фіналу організатори на сторінці «Культурне життя Неполоковецької ОТГ» виставляли промопрезентації про конкурсанток щоб глядачі могли ближче познайомитися і завчасно побачити хто з дівчат братиме участь у шоу.

Колектив з Буковини гідно презентував мистецтво нашого краю

200553288 913767149480452 7142957874101375779 n 112-13 червня у місті Гайсин, що на Вінничині відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс фольклорних колектив на приз Гната Танцюри. Народне мистецтво Буковини на фестивалі гідно презентував аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Яворова сопілочка» будинку культури села Шипинці Кіцманської міської ради (керівник – Інна Григоряк). Цей колектив створений не так давно, але вже має власний стиль та своє творче обличчя. Учасники встигли завоювати справжню любов і визнання глядача.

Участь у таких заходах надзвичайно корисна для саморозвитку колективу, спонукає до нових творчих пошуків, адже ансамбль «Яворова сопілочка» цього року готується презентувати атестаційну програму для присвоєння звання «народний аматорський». Щиро дякуємо за підтримку Кіцманській міській раді та особисто міському голові Сергію Булезі.

Юні українці й україночки

01B4FC11-1BF6-479E-912A-7624369D74001 червня у Центрі культурних послуг Неполоковецької селищної ради відбулося святкове дійство «Юні українці й україночки», присвячене Дню захисту дітей. Програма святкового дійства була насиченою та динамічною – конкурс малюнків на асфальті, перегляд мультфільму, спортивні ігри. На завершення дітлахів чекали солодощі та дискотека. У дійстві взяли участь учні та вчителі Реваківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

У конкурсі на кращий малюнок «Ми-діти України» взяли участь учні 4-8-х класів. Основними мотивами у зображеннях малюнків були мрії дітей про щасливу та вільну Україну. І місце отримали учні 6 класу, учнів 8 класу – ІІ місце, 7 та 4 клас вибороли ІІІ місце. Найкращий авторський малюнок створив Тимофій Незвиський.

Пізніше відвідувачі перейшли до кіноконцертної зали для перегляду американського комп'ютерного анімаційного фільму «Рая та останній дракон». По завершенню перегляду відбулася дитяча дискотека «Ритми країни дитинства».

Висловлюємо щирі слова вдячності організаторці заходу – Сільві Заремській, директорці КЗ «Центр культурних послуг та Анастасії Храпко, заступнику з навчально-виховної роботи Реваківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.