Онлайн-вітання на честь Дня Перемоги

IMG-7459810f5a260a7a8a7a596eb8e8dc66-V8-9 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Вічна пам'ять жертвам Другої Світової Війни. Працівники Герцаївського районного будинку дозвілля дітей та молоді підготували онлайн-вітання на честь Дня Перемоги.

До дня пам’яті та примирення провели майстер-клас

2- 9 травня в Україні традиційно відзначають День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. З цієї нагоди працівники культури Герцаївщини розпочали цикл освітніх, творчих і пам’ятних заходів у режимі онлайн.

Так, нещодавно майстер-клас з виготовлення своєрідного символу цих скорботних днів - червоного маку провела методист Герцаївського РБДДМ Марина Заболотник разом зі своїми талановитими помічницями.

Чергова річниця від дня народження Сидора Воробкевича

FB IMG 1588697085939184 роки тому в Чернівцях народився Сидір Воробкевич. Його багатогранна діяльність як композитора, літератора, педагога мала значний вплив на розвиток української культури на БуковиніПригадаймо декілька цікавих фактів про митця:

- в дитинстві осиротів і його виховували дідусь та бабуся в Кіцмані;

- отримав персональну мистецьку стипендію на навчання у Відні;

- свого часу був єдиним композитором на Буковині;

- Воробкевичу був присвоєний лицарський хрест ордену Франца Йосифа;

- був керівником товариства «Руська бесіда», що згуртовувало прогресивну молодь;

- був священиком у буковинських селах, де вивчав фольклор і побут місцевого населення;

- був викладачем університету в Чернівцях.

Дистанційне навчання у Герцаївській художній школі

5На початку карантину кожен з викладачів Герцаївської художньої школи окремо для всіх класів створив групу у месенджері «Вайбер», за допомогою якого й розпочато спілкування з учнями та батьками.

Учням були роздані розпочаті роботи, які вони закінчували вдома. Процес роботи над ними контролювався також за допомогою «Вайберу». Учні надсилали фото завдань на кожному етапі, а викладачі надавали пояснення та рекомендації. Для кожного класу домашні завдання підбиралися відповідно до навчальних програм.

Міжнародний день пожежників

FB IMG 1588584850423Святкування Міжнародного дня пожежника відбувається у першій декаді травня. Вперше свято відзначали у 1999 році. В цей день організовують низку пам’ятних заходів.

Працівники пожежних служб - це люди, які безперечно заслуговують на визнання. Кожен день вони реагують на тисячі інцидентів швидко та ефективно. Результати їхніх зусиль - порятунок незліченної кількості людських життів і збереження матеріальних цінностей, які потенційно могли б бути знищені розбурханим вогнем.