Новини

Фотовиставка «На 5 з плюсом»

20 березня 2012 року в приміщенні Чернівецького обласного художнього музею відкрилась чергова виставка робіт членів народного аматорського фотоклубу «Позитив», що діє при Учбово-методичному центру культури Буковини.

Ця фотовиставка була приурочена до п’ятирічного ювілею об’єднання чернівецьких фотомитців. Кожен член фотоклубу представив по 5 робіт, виконаних в різних техніках та різних за тематикою, демонструючи власний авторський «почерк».

Фотовиставка  «На 5 з плюсом»

Фотоклубу «Позитив» і справді є чим гордитись. За п’ять останніх років його члени приймали участь в багатьох престижних фотовиставках не тільки в України, а й за кордоном, отримували призи та почесні відзнаки. Окремо слід відмітити тісну співпрацю буковинських фотографів з румунськими колегами.

Фотовиставка  «На 5 з плюсом»

Привітати творчий колектив з першим почесним ювілеєм до ошатної зали музею завітали: головний спеціаліст управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації І. Сорокоумов, заступник директора Чернівецького центру працівників органів державної влади С. Гакман, голова Чернівецької обласної організації НСФХУ Тарас Перун, друзі та колеги.

Фотовиставка  «На 5 з плюсом»

В. о. директора УМЦКБ Д. Яремчук за вагомий внесок у розвиток фотомистецтва буковинського краю нагородила подякою членів народного аматорського фотоклубу «Позитив». Голова «позитивістів» І. Тимофійчук щиро дякував всім присутнім за підтримку та розповів про нові здобутки та майбутні плани щодо подальшої роботи фотомитців.