Новини

Інформація про ХХІХ обласну

Інформація про ХХІХ обласну

виставку робіт учнів художніх шкіл

та шкіл мистецтв Чернівецької області

„Буковинський розмай”

З грудня 2010 року в Центрі культури „Вернісаж” (вул. І.Франка, 15) відкривається традиційна ХХІХ обласна виставка учнівських робіт „Буковинський розмай”.

У виставці беруть участь 482 учні з 12 ХШ та Берегометської і Іспаської ШМ, які представили на суд глядачів 755 творів живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва, дрібної пластики, плакату та ін.

До експозиції виставки ввійшли роботи, виконані учнями під час літньої пленерної практики, творчі завдання, що підтверджують виконання навчальних планів і програм, самостійні пошуки з живопису і композиції, крім традиційних, з’явились нові образотворчі техніки (навіть авторські) та види мистецьких напрямків – такі як інсталяція, емалі, розпис на кераміці, ручне виготовлення паперу, левкас на дереві, не тканий гобелен та ін.

Високий рівень образотворчої культури продемонстрували учні Чернівецької ХШ ім. М. Івасюка, Хотинської, Новоселицької, Путильської, Сторожинецької ХШ та Іспаської ШМ.

Переможці виставки будуть визначатися в семи номінаціях: „Живопис”, „Графіка”, „Декоративно-прикладне мистецтво”, „Композиція”, „Скульптура”, „Пленер”, „Плакат”. Журі виставки вже визначило перших 7 переможців в номінації „Плакат”, перше місце поділили учні Кіцманської та Кельменецької ХШ.

Вхід до виставкової зали прикрашають авторські плакати учнів Глибоцької, Вижницької, Новоселицької, Чернівецької художніх шкіл. Виставка сприймається, як яскравий калейдоскоп юних мистецьких талантів з усіх куточків Буковини та підтверджує якісну роботу педагогічних колективів більшості художніх шкіл та шкіл мистецтв.

Методист УМЦКБ                                           Т.В.Покотило