Новини

День аматорського театрального мистецтва в Чернівцях

9 листопада 2010 року в приміщенні Чернівецького обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської, в рамках «Дня аматорського театру на Буковині» відбувся показ вистави одного з кращих аматорських театрів Буковини, а саме народного аматорського театру районного Будинку народної творчості та дозвілля м. Вижниці.

 

На цей захід були запрошені керівники народних аматорських театрів та сільських драматичних колективів з усієї області, а також шанувальники аматорського театрального мистецтва нашого міста. Присутні мали змогу переглянути соціальну комедію Мойше Гершензона «Хелемські мудреці» (режисер Михайло Ковалюк).

Народний театр на обласній сцені представив директор учбово-методичного центру культури Буковини, голова журі обласного огляду-конкурсу аматорських драматичних колективів «Буковинська театральна весна» Іван Пілат.

Вщент заповнений зал бурхливо реагував на події, що розгортались на сцені, підтримуючи аматорів гучними оплесками. Актори не залишили байдужим жодного глядача та продемонстрували справжню професійну майстерність. Після вистави Вижницькому театру було вручено корзину квітів від голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва, а з вітальним словом до колективу звернулась головний спеціаліст управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Тетяна Заяць.

Даний захід є стимулом для покращення творчого та художнього рівня колективів, адже кожний аматорський театр мріє виступити на професійній сцені.