Галерея пошани

Кельменеччина відзначила 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря на Кельменеччині проведено літературно-музичну композицію «Ти завжди в серцях людей, Тарасе», присвячену 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря

29 вересня в рамках культурно-мистецької акції «Буковинський вінок Кобзареві», присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, аматори Народного Дому с.Дністрівка провели літературно-музичну композицію «Ти завжди в серцях людей, Тарасе» для жителів с.Іванівці.

Свято розпочав виступ Народного аматорського хорового колективу (керівник Лариса Цекало), який виконав пісні на слова Т.Шевченка – «Реве та стогне Дніпр широкий», «Заповіт», «Тече вода» та інші.

У виконанні наступного колективу - жіночого вокального ансамблю «Наддністряночка» прозвучали українські народні пісні. Глядачі особливо тепло сприймали дует у складі Лідії Маріуци та Євгенії Телешман.

Проявили себе і юні таланти, зокрема, Гордій Катя, яка виконала пісню «Доля України». Активну участь у концерті взяла родина Надольських з с.Дністрівка.

Проведене святкове дійство в черговий раз засвідчило, що літературна спадщина Тараса Шевченка є невичерпним джерелом натхнення для усіх творчих людей.