Галерея пошани

На Келеменеччині відбувся І етап культурно-мистецької акції « Буковинський вінок Кобзареві», присвяченої 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка

 Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 30.05.2013 року «Про проведення культурно-мистецької акції «Буковинський вінок Кобзареві», присвяченої 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та з метою гідного вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка 6 вересня 2013 року в Будинку культури с. Бабин розпочато перший етап акції – проведено літературно-мистецьке свято «Між нас тобі, Тарасе, жить» .

Свято чистого джерела «Хай іскриться чиста водиця», яке відбулося 20 вересня 2013 року у с. Мошанець, стало наступним заходом акції. У селі облаштовано каскад з 7 природних джерел, до яких прокладено декоративний місточок, на поручні якого наречені в день весілля вішатимуть замки, як символ непорушності шлюбу. Свято розпочалось біля криниць і продовжилось урочистостями з нагородження односельчан, які долучилися до облаштування криниць, та святковим концертом.

21 вересня 2013 року естафету культурно-мистецької акції було передано с. Оселівка, яке відзначало 250-років від першої згадки про село. На святі «Село моє, для мене ти єдине…» були присутні почесні гості, вихідці із села – науковець, історик, професор Чернівецького національного університету В.М. Ботушанський та професор, викладач Чернівецької медичної академії В.І. Чебан

22 вересня 2013 року у с. Нелипівці відбулось урочисте відкриття після капітального ремонту Будинку культури села та свято аматорської родини «Я живу і співаю, бо співає Україна».

29 вересня 2013 року аматори Народного дому с. Дністрівка виступили перед жителями сусіднього села Іванівці з літературно-музичною композицією «Ти завжди в серцях людей, Тарасе», а аматори БНТД с. Іванівці 13 жовтня 2013 року представлять концертну програму «Світе тихий, краю милий, моя Україно» перед дністрівчанами.

Культурно-мистецька акція «Буковинський вінок Кобзареві» у Кельменецькому районі продовжується. Заключне районне свято – мистецький вечір «Хай буде славен у віках його безсмертний геній» - відбудеться 22 листопада 2013 року.