Обласні конкурси виконавської майстерності тривають. 28 березня завершили свої конкурсні змагання юні скрипалі. Учасники з усієї Буковини впродовж десяти годин доносили свої музичні задуми та змагалися у майстерності звуковидобування, технічних та штрихових вправностях.
За словами голови журі Ігоря Кадюка - голови циклової комісії «Оркестрові струнні інструменти», викладача-методиста по класу струнних інструментів Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв ім. С. Воробкевича, заслуженого артиста України - основним завданням усіх музикантів є відтворення характеру твору усіма виконавськими засобами. Для кожного з учасників члени журі знайшли слова підтримки та заохочення для наступних конкурсних змагань.
Серед членів журі - найкращі музиканти, викладачі та фахівці краю: Тетяна Дутчак - старша викладачка по класу струнних інструментів Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв ім. С. Воробкевича; Віктор Паранюк - викладач-методист по класу струнних інструментів Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв ім. С. Воробкевича; Вікторія Чітідзе - викладачка-методистка по класу струнних інструментів Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв ім. С. Воробкевича.
За результатами прослуховування серед 55 учасників було обрано 3-х, які вибороли гран-прі та 8 перших місць.
“Енергія та натхнення, що демонстрували учасники, наповнювали кожну клітину організму та давали сили на професійну роботу в журі”, - такими словами поділилася Вікторія Чітідзе - музикантка та викладачка з понад 50-ти річним досвідом. Віктор Паранюк звернув увагу на тому, як індивідуально звучали відомі скрипкові твори, зокрема, Луї Шпора Концерт №2 для скрипки з оркестром.
Тетяна Дутчак зауважила велику відповідальність та професійність викладачів і учнів, які у творчому тандемі підготували цікаві репертуарні програми до виступів. Конкурс відкрив нові імена у категорії “Дебют” - трьох юних скрипальок, кожна з яких вже стала переможницею. Та чи не найважливіше - це творче змагання продемонструвало професійне зростання учасників минулих років, і врешті виявилося справжнім святом музики.
Буковинський центр культури і мистецтва висловлює вдячність поважному журі, всім співорганізаторам, викладачам, учням за ваші емоції, відвертість та любов до справи.
http://bukcentre.cv.ua/index.php/mystetski-shkoly/informatsiina-platforma/7324-vidzvuky-charivnykh-strun.html?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProGalleria2df51ed1d7