Головне завдання діяльності шкіл естетичного виховання - надання якісної початкової мистецької освіти. Для підтримки високого рівня навчання, впровадження сучасних методик викладачі художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв області щороку організовують фахові конкурси з основних навчальних дисциплін. У 2024–2025 навчальному році конкурс відбудеться з предмету «Рисунок». У рамках підготовки до нього 27 березня в форматі онлайн відбулося чергове засідання методичної секції викладачів напряму «Образотворче мистецтво».
До обговорення долучилися Владислав Готинчан, голова секції, член Національної спілки художників України (Художня школа ім. М. Івасюка м. Чернівців); Наталія Дороган (Мамаївська дитяча художня школа); Світлана Побережна (Сторожинецька художня школа); Володимир Теуту (Новоселицька художня школа). Модератор конференції - методист з питань діяльності художніх шкіл Буковинського центру культури і мистецтва Василь Беженар.
Під час засідання учасники проаналізували досвід попередніх конкурсів з предмету «Рисунок», обговорили труднощі, з якими стикалися на етапах організації та проведення, а також окреслили мету та умови майбутнього конкурсу. Цей захід став важливим кроком у вдосконаленні навчального процесу та розвитку художньої освіти регіону.