Відбувся семінар в селі Комарів

1 1Здавна пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали та зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Саме 9 листопада відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Від початку повномасштабної війни, яку розпочала російська федерація, кожний здобуває Перемогу на своєму фронті. В рамках відзначення професійного свята для клубних працівників Кельменецької громади відбувся виїзний семінар на базі будинку народної творчості та дозвілля села Комарів, адже останніх три роки ця установа працювала надзвичайно потужно, про що свідчать здобутки працівників закладу, вихованців та учасників клубних формувань.

В семінарі взяли участь:

- селищний голова Богдан Олійник;

- заступник селищного голови Микола Довгань;

- начальник відділу освіти, молоді та спорту Василь Качан;

- директорка Центрального будинку народної творчості та дозвілля Кельменецької селищної ради Алла Ілаш;

- методисти Дарина Станішевська, Христина Єрофєєва-Бідюк, Олексій Бабин.

Тема семінару: «Робота клубного працівника без фахової освіти. Роль сільського клубного закладу в житті населення: завдання, виклики, діяльність аматорських клубних формувань».

Відкрив семінар селищний голова Богдан Олійник, який відзначив значущість культури в умовах сьогодення, цінність збереження та відродження народних надбань наших предків, адже культура і мова насамперед виконують націєтворчу функцію.

Про роль місцевого самоврядуванняу в художній творчості на селі розповів староста села Комарів Кельменецької селищної ради Леонід Варварюк. З роботою будинку народної творчості та дозвілля села Комарів учасників семінару ознайомила директорка Світлана Костюк. Особливу увагу звернули на театральне мистецтво – сьогодення і перспективи його розвитку на селі. Усім присутнім представили театралізоване обрядове дійство «Обжинки» у виконанні дитячого аматорського театрального колективу «НАМИСТИНИ». Серед запрошених гостей заслужений артист України, актор обласного академічного українського музично-драматичного театру імені О.Кобилянської Мирослав Маковійчук, методисти Буковинського центру культури і мистецтва Катерина Бородкіна-Краснікова та Яна Григораш (Тудан).

Після перегляду відбулося обговорення та надання методичних рекомендацій керівнику, щодо покращення творчої роботи колективу та підготовки до участі в обласному огляді-конкурсі аматорських театральних колективів «Буковинська театральна весна-2024».

Однією зі складових семінару був пізнавальний екскурс в історію села «Скарбниця культурних надбань». Одна з найкращих народних світлиць, бережно зібрана директоркою Світланою Костюк від старожилів села вразила всіх присутніх розмаїттям старовинних предметів побуту, які збереглися до сьогодення і слугують нагадуванням молоді про цінність та неповторність народних традицій.Окремої уваги заслуговують АРТоб’єкти  клубного закладу – виставка місцевої килимарниці Ганни Варварюк, роботи гуртківців ДЮЦ під керівництвом Тамари Доцин, вишивки Альони Стрельчук та книжкова виставка бібліотекарки Лесі Харченко.

Такі семінари надзвичайно ефективні для вдосконалення фахового рівня та обміну досвідом роботи. Своєю наполегливою працею, організаторськими здібностями та відданістю улюбленій справі Світлана Костюк вкотре довела, що можна досягти високих здобутків та відзнак попри відсутність фахової освіти.

View the embedded image gallery online at:
http://bukcentre.cv.ua/index.php/klubni-zaklady/informatsiina-platforma/6614-vidbuvasia-seminar-v-seli-komariv.html?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProGalleria846cd60cb4

упражнения для пресса

Вкусные кулинарные рецепты

шаблоны joomla 2.5 бесплатно