ХІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості "Слобожанський Спас"

cfa6d5f16e55eb64e5af17488ca69d23 338617 серпня 2019 року в м. Сватове Луганської області відбудеться ХІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості "Слобожанський Спас", метою якого є збереження та популяризація української культури, фольклорної спадщини, розвиток аматорського мистецтва, виявлення та підтримка обдарованої творчої молоді, встановлення творчих стосунків між аматорами областей України.

До участі запрошуються аматорські колективи та майстри самодіяльного ужиткового мистецтва.

Матеріали для участі у фестивалі-конкурсі учасники мають надати до 1 серпня 2019 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із поміткою "Слобожанський спас-2019".

Довідки за телефонами: 095-08-18-58, 050-955-09-83.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (положення.doc)Положення 4848 kB
Download this file (анкета-заявка.doc)Анкета 27 kB

Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського солоспіву ім.В.Заремби

СайтХмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва повідомляє про проведення 20-21 листопада 2019 року у м.Хмельницький в обласній філармонії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу українського солоспіву ім.В.Заремби (положення додається).

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Положення фестивалю-конкурсу українського солоспіву 2(уточнення).doc)Положення 74 kB

VІІI Міжнародний конкурс юних виконців на духових та ударних інструментах «Сурми Буковини»

surmyДирекція та організаційний комітет конкурсу повідомляє Вас що з 28 жовтня по 1 листопада 2019 року в м. Чернівцях відбудеться VIII Міжнародний конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах «Сурми Буковини».

Просимо Вас повідомити керівництво мистецьких шкіл та музичних коледжів, училищ про умови проведення та програмні вимоги Конкурсу. Положення та умови конкурсу додаємо.

Наша адреса:Мазурик Л.І.

м. Чернівці

вул. А. Ончула 6

Чернівецька обл., 58001. Україна

Для довідок звертатись за телефоном:

(0372) 52-19-06 – контактний

0953540974 – мобільний

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Положення Сурми Буковини.doc)Положення/Анкета 1329 kB

ІІ-ий Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «Джерело духовності»

Афіша криниця книжна13 - 14 липня 2019 року між селами Вищий та Нижній Булатець, Лубенського району, Полтавської області відбудеться ІІ-й Всеукраїнський фестиваль народної творчості «Джерело духовності» .

Час проведення: 12 – 20 год.

Фестиваль заснований Засульською об’єднаною територіальною громадою.

Організатори фестивалю: Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради.

Мета заходу: Засновник фестивалю-конкурсу поставив за ціль зберігати і популяризувати українську традиційну культуру, народні пісні та обряди, розвивати професійне , аматорське мистецтво, зберігати фольклорну спадщину, збагачувати духовний розвиток українського народу, шукати здібних, обдарованих особистостей, налагоджувати та встановлювати  тісні творчі зв’язки між творчими колективами і виконавцями.

Контактна особа: начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Засульської сільської ради Інна Михайлівна Скиба, тел.: (066) 772-43-81, kult_zasylliaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">@ukr.net.

Додатково:

Фестиваль – конкурс проводиться щорічно у липні місяці і приурочується до свята апостолів Петра і Павла.  Біля Петрової криниці, між селами Нижній і Вищий Булатець Засульської сільської ради, Лубенського району Полтавської області, збирається багато людей на освячення води. Існує легенда, що за часів князювання Вишневецьких саме цілюща вода з Петрової криниці зцілила від тяжкої недуги княжу дочку. В цілющі властивості води люди вірять й досі.

Детальніше...

Регіональний фестиваль народних ремесл,фольклору та хореографії "Тернопільські обереги"

68547306З метою збереження, розвитку, пропагування традиційного мистецтва та народних художніх промислів, популяризації та піднесення значимості автентичного пісенного, музичного, танцювального, словесного фольклору, народних звичаїв та обрядів, української народної ансамблевої музики, підвищення рівня національного мистецтва 23 червня 2019 року в м. Терпопіль відбудеться регіональний фестиваль народних ремесел, фольклору га хореографії «Тернопільські обереги».

Запрошуємо майстра народних художніх промислів, фольклорно- етнографічний колектив з автентичним весільним обрядом, ансамбль танцю, у репертуарі якого є постановки, створені на місцевому автентичному матеріалі, та ансамбль народної музики, що виконує місцеві народні пісні й інструментальні мелодії, взяти участь у фестивалі.

Детальніше...