I Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Синя птиця"

Synja ptycja20-22 грудня 2019 року в м.Одесі відбудеться І Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Синя птаха».

До участі у фестивалі-конкурсі запрошуються студенти 1-2 курсів навчання мистецьких закладів вищої освіти (коледжів, училищ), учні середніх спеціальних музичних шкіл, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (мистецьких шкіл), шкіл педагогічної практики.

 

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Положення Синя птаха.doc)Положення 67 kB
Download this file (Анкета-заявка Синя птаха.doc)Анкета 226 kB

Відкритий фестиваль-конкурс «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів мистецьких шкіл

Афиша народные инструменты 2019 1 19-10 листопада відбудеться Відкритий фестиваль-конкурс «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів мистецьких шкіл.

Конкурс проводиться кожного року у ІV-му кварталі на базі Полтавської дитячої музичної школи № 2 ім. В. П. Шаповаленка (м. Полтава, вул. Сакко, 14).

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати анкету-заявку встановленого зразка (додається) за два тижні до початку на адресу: Полтавська дитяча музична школа № 2 ім. В.П. Шаповаленка, вул.Сакко, 14, м. Полтава, 36015, тел. (0532) 51-27-19; моб.тел. 095-549-81-38, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Положення Барви Полтави (1).doc)Положення 63 kB

Мистецький фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївии»

Пісенні крила Чураївни 2019 01Відкритий мистецький фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївии» проводиться з метою популяризації, підтримки та розвитку вокального мистецтва, збагачення культурних здобутків України, реалізації творчого потенціалу юних обдарувань, пошуку та підтримки талановитої молоді, удосконалення методик навчання співу та виконавської майстерності хорових колективів, ансамблів та окремих виконавців.

Конкурс проводиться кожного року 14 жовтня на базі Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко (вул. Соборності, 35. м. Полтава).

В рамках Конкурсу заплановано проведення майстер-класів.

Завдання Конкурсу - розвиток культурних зв'язків, духовного збагачення та творчою росту молодих талантів і викладачів, обмін педагогічним, виконавським досвідом через проведення майстер-класів. Стимулювання діяльності і підвищення професійного рівня виконавців та творчих колективів, розвиток естетичних смаків підростаючого покоління.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (ПОЛОЖЕННЯ Пісенні крила Чураївни.doc)Положення 216 kB
Детальніше...

Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського солоспіву ім.В.Заремби

СайтХмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва повідомляє про проведення 20-21 листопада 2019 року у м.Хмельницький в обласній філармонії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу українського солоспіву ім.В.Заремби (положення додається).

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Положення фестивалю-конкурсу українського солоспіву 2(уточнення).doc)Положення 74 kB

VІІI Міжнародний конкурс юних виконців на духових та ударних інструментах «Сурми Буковини»

surmyДирекція та організаційний комітет конкурсу повідомляє Вас що з 28 жовтня по 1 листопада 2019 року в м. Чернівцях відбудеться VIII Міжнародний конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах «Сурми Буковини».

Просимо Вас повідомити керівництво мистецьких шкіл та музичних коледжів, училищ про умови проведення та програмні вимоги Конкурсу. Положення (змінено) та умови конкурсу додаємо.

Наша адреса:Мазурик Л.І.

м. Чернівці

вул. А. Ончула 6

Чернівецька обл., 58001. Україна

Для довідок звертатись за телефоном:

(0372) 52-19-06 – контактний

0953540974 – мобільний

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Положення Сурми Буковини (Змінено).doc)Положення Сурми Буковини (Змінено).doc 1329 kB