• XII ФОЛЬКЛОРНО-ЕТНОГРАФІЧНЕ СВЯТО «ВІД РІЗДВА ХРИСТОВОГО ДО ЙОРДАНУ»

  Стало гарною традицією для столиці буковинського краю цикл новорічно-різдвяних заходів завершувати неповторним дійством з унікальними звичаями, традиціями та обрядами.

 • ВІД ТРИПІЛЛЯ ДО ПРОЕКТУ «СПАДЩИНА»

  Буковинські Реваківці зустріли поважну делегацію з Києва та Львова.

 • УКРАЇНА – НАТО: МИСТЕЦЬКИЙ ПОГЛЯД

  У рамках днів НАТО в Чернівецькій області 4 квітня відбувся обласний пленер і відкриття виставки творчих робіт учнів художніх шкіл та образотворчих відділів шкіл мистецтв.

 • ВЕЛЕЛЮДНЕ МИСТЕЦЬКЕ ДІЙСТВО «ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!»

  30 квітня у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту відбулося шосте обласне мистецьке свято «Христос Воскрес! Воскресне Україна!».

 • ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ПРОГРАМИ «НОВІ ІМЕНА»

  10 травня в обласній філармонії відбулися мистецький вернісаж, святковий концерт та нагородження талановитих дітей краю – юних художників, музикантів, майстрів народного мистецтва.

 • СВЯТО ДУХОВОЇ МУЗИКИ, ПРИУРОЧЕНЕ ДНЮ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ, ВІДБУЛОСЯ В ЧЕРНІВЦЯХ

  У травневі, заврунені зеленню дні, усе прогресивне співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.

 • ВІДКРИЛАСЯ УНІКАЛЬНА ВИСТАВКА ВИРОБІВ ТРЬОХ ЗНАНИХ МАЙСТРІВ

  30 травня відкрилася виставка робіт трьох знаних майстрів, які впродовж багатьох років своєю працею доводять, що Буковина по праву вважається одним з основних центрів народного мистецтва.

 • ВШАНУВАЛИ ЛАУРЕАТІВ V ОБЛАСНОЇ РЕЙТИНГОВОЇ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРОГРАМИ «ГАЛЕРЕЯ ПОШАНИ»

  23 травня в учбово-методичному центрі культури Буковини у рамках творчого проекту «Людина в культурі» вже п'ятий рік поспіль відбулася ця урочиста подія за підсумками роботи у 2018 році.

 • МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ «ДУША МОЄЇ БУКОВИНИ»

  14-16 червня творчі колективи Чернівецької області взяли участь у низці заходів з нагоди відзначення дня міста Трускавець на Львівщині.

 • XIІ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «НА КРИЛАХ НАДІЙ»

  21 червня свято талантів об’єднало 50 учасників – це презентація творчості у поєднанні із душевним спілкуванням.

 • XXIX Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі»

  30 червня - 1 липня в Чернівцях учасники цього мистецького дійства з України, Польщі, Румунії та Угорщини яскраво відтворили традиції буковинського ярмаркування

 • VII Міжнародний конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах «Сурми Буковини» відбувся у Чернівцях

  У конкурсі, який традиційно проводиться раз на два роки, виявили бажання взяти участь 163 виконавці з Білорусі, Польщі, Японії та 18 регіонів України.

 • "Буковинське коло" - 2017

  Обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва відбувається раз на два роки та збирає понад чотири десятки аматорських колективів краю

ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ

      Нещодавно в учбово-методичному центрі культури Буковини відбувся мистецький перформанс «Любіть Україну», приурочений 25-річчю незалежності України.

        Інноваційний захід (за такою формою) на території центру проходив вперше. На початку свята до усіх учасників та гостей із словами, проникнутими глибоким патріотизмом, великою любов’ю до України, звернувся директор учбово-методичного центру культури Буковини, заслужений діяч мистецтв України Микола Миколайович Шкрібляк (ініціатор ідеї заходу). Упродовж перформансу звучала авторська музика та співана поезія саме патріотичного спрямування.

       Своєрідними і оригінальними виконавцями на ньому були Світлана Шаханова, Олександр Мадей (м. Чернівці), Богдан Грубий (студент ЧНУ ім. Ю. Федьковича), Ігор Мисько (м. Сторожинець), Галина Семенюк-Сисолєтіна (смт. Глибока), гурт «Полюси» - керівник Олег Сірман (м. Чернівці), народний аматорський вокально-інструментальний гурт «Альтернатива» - керівник Євген Гаюра (смт. Кельменці).

      Лейтмотивом мистецького перформансу прозвучав вірш Володимира Сюсюри «Любіть Україну», який читався українською, румунською, польською, німецькою, ідиш, російською, ромською мовами. Виконавці відповідно - Іван Петрусяк, Вікторія Плєван, Олег Колянківський, Леонід Гіков, Антон Плагій, Ольга Ємець, Микола Шкрібляк.

         Ведучою заходу була надзвичайно творча, креативна, закохана у музику Лариса Бережан (викладач ЧНУ ім. Ю. Федьковича).

     

      На завершення мистецького перформансу усі присутні мали приємну нагоду послухати цікавий, художньо-змістовний виступ автора-виконавця Лариси Бережан, у якому зворушливо, актуально перепліталися слово і музика.

Шановні друзі

Ми раді вітати Вас Микола Шкрібляк
на сайті учбово-методичного
центру культури Буковини

Читати далі

Контакти

Учбово-методичний центр
культури Буковини
Україна: 58003,
м.Чернівці, вул.Й.Главки, 1-а.
тел/факс: (0372) 52-67-64
1629258
Сьогодні
Вчора
Тиждень
Місяць
Минулий місяць
Всі дні
380
1068
380
26519
55343
1629258

Ваш IP: 3.93.75.242
Час сервера: 2019-11-18 08:41:28
Счетчик joomla