• XII ФОЛЬКЛОРНО-ЕТНОГРАФІЧНЕ СВЯТО «ВІД РІЗДВА ХРИСТОВОГО ДО ЙОРДАНУ»

  Стало гарною традицією для столиці буковинського краю цикл новорічно-різдвяних заходів завершувати неповторним дійством з унікальними звичаями, традиціями та обрядами.

 • ВІД ТРИПІЛЛЯ ДО ПРОЕКТУ «СПАДЩИНА»

  Буковинські Реваківці зустріли поважну делегацію з Києва та Львова.

 • УКРАЇНА – НАТО: МИСТЕЦЬКИЙ ПОГЛЯД

  У рамках днів НАТО в Чернівецькій області 4 квітня відбувся обласний пленер і відкриття виставки творчих робіт учнів художніх шкіл та образотворчих відділів шкіл мистецтв.

 • ВЕЛЕЛЮДНЕ МИСТЕЦЬКЕ ДІЙСТВО «ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!»

  30 квітня у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту відбулося шосте обласне мистецьке свято «Христос Воскрес! Воскресне Україна!».

 • ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ПРОГРАМИ «НОВІ ІМЕНА»

  10 травня в обласній філармонії відбулися мистецький вернісаж, святковий концерт та нагородження талановитих дітей краю – юних художників, музикантів, майстрів народного мистецтва.

 • СВЯТО ДУХОВОЇ МУЗИКИ, ПРИУРОЧЕНЕ ДНЮ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ, ВІДБУЛОСЯ В ЧЕРНІВЦЯХ

  У травневі, заврунені зеленню дні, усе прогресивне співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху.

 • ВІДКРИЛАСЯ УНІКАЛЬНА ВИСТАВКА ВИРОБІВ ТРЬОХ ЗНАНИХ МАЙСТРІВ

  30 травня відкрилася виставка робіт трьох знаних майстрів, які впродовж багатьох років своєю працею доводять, що Буковина по праву вважається одним з основних центрів народного мистецтва.

 • ВШАНУВАЛИ ЛАУРЕАТІВ V ОБЛАСНОЇ РЕЙТИНГОВОЇ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРОГРАМИ «ГАЛЕРЕЯ ПОШАНИ»

  23 травня в учбово-методичному центрі культури Буковини у рамках творчого проекту «Людина в культурі» вже п'ятий рік поспіль відбулася ця урочиста подія за підсумками роботи у 2018 році.

 • МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ «ДУША МОЄЇ БУКОВИНИ»

  14-16 червня творчі колективи Чернівецької області взяли участь у низці заходів з нагоди відзначення дня міста Трускавець на Львівщині.

 • XIІ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «НА КРИЛАХ НАДІЙ»

  21 червня свято талантів об’єднало 50 учасників – це презентація творчості у поєднанні із душевним спілкуванням.

 • XXIX Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі»

  30 червня - 1 липня в Чернівцях учасники цього мистецького дійства з України, Польщі, Румунії та Угорщини яскраво відтворили традиції буковинського ярмаркування

 • VII Міжнародний конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах «Сурми Буковини» відбувся у Чернівцях

  У конкурсі, який традиційно проводиться раз на два роки, виявили бажання взяти участь 163 виконавці з Білорусі, Польщі, Японії та 18 регіонів України.

 • "Буковинське коло" - 2017

  Обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва відбувається раз на два роки та збирає понад чотири десятки аматорських колективів краю

ОБЛАСНЕ СВЯТО ДУХОВОЇ МУЗИКИ, ПРИУРОЧЕНЕ ДНЮ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ - 2016

        20 травня на Соборній площі Чернівців зібралися духові оркестри музичних шкіл та шкіл мистецтв, народні аматорські духові оркестри області, аби вкотре продемонструвати відданість буковинців багаторічним традиціям, які завжди засвідчували широку зацікавленість наших краян кращими зразками духової музики вітчизняних та зарубіжних авторів, що й сприяє тривалому розвитку цього музичного жанру.

 Свято духової музики та марш-парад духових оркестрів цьогоріч розпочалося об 11-ій годині урочистим виконанням Державного Гімну України духовими оркестрами краю, побудованими у формі тризуба. Далі усі 38 колективів-учасників пройшли марш-парадом вулицями Чернівців до Театральної площі, де відбулося двогодинне музичне дійство.

 Особливо порадували численних присутніх на площі показові виступи колективів. Духові оркестри музичних шкіл та шкіл мистецтв області виконали «Оду до радості» Людвіга Ван Бетховена, а зведений колектив народних аматорських духових оркестрів краю зіграв «Гуцульський марш». Свою майстерність продемонстрували і духові оркестри Хотинської, Новоселицької, Герцаївської та Сокирянської музичних шкіл. У їхньому виконанні прозвучали твори І. Міського, В. Амарфі, В. Зубкова, а аматорські духові оркестри зіграли «Марш козаків» В. Зазубика, «Січову славу» В. Сопелюка.

 Завершилося свято духової музики вокально-хореографічною композицією «Обнімись, Україно!» у виконанні народного аматорського ансамблю танцю «Юність» у супроводі народного аматорського духового оркестру ЦПК м. Чернівців та духового оркестру Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С. Воробкевича. Ця патріотична пісня глибоко щемливо прозвучала у виконанні соліста Чернівецької обласної філармонії Ігоря Раци, а в сонячне піднебесся над містом знялися синьо-жовті кульки, які понесли над Буковиною Прапор Європи – символ Європейського Союзу та Ради Європи.

 Учасників свята духової музики на Буковині та усіх присутніх привітала заступник начальника, начальник відділу культосвітніх установ, мистецтв та кіно управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Тетяна Шарагова, яка й вручила керівникам колективів подяки.

 Організатори заходу – управління культури Чернівецької ОДА та учбово-методичний центр культури Буковини.

 

 

Шановні друзі

Ми раді вітати Вас Микола Шкрібляк
на сайті учбово-методичного
центру культури Буковини

Читати далі

Контакти

Учбово-методичний центр
культури Буковини
Україна: 58003,
м.Чернівці, вул.Й.Главки, 1-а.
тел/факс: (0372) 52-67-64
1716298
Сьогодні
Вчора
Тиждень
Місяць
Минулий місяць
Всі дні
234
908
234
33165
80394
1716298

Ваш IP: 3.91.106.223
Час сервера: 2019-12-16 06:21:18
Счетчик joomla