ВИЖНИЧЧАНИ ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ КРУТ

 

ВИЖНИЧЧАНИ ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ КРУТ29 січня 2015 року у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбулася тематична година під красномовною назвою «Юні Ангели», присвячена Дню пам’яті Героїв Крут. Активну участь у заході взяла учнівська та студентська молодь Вижниці.Тематична година розпочалася з хвилини мовчання за тими, хто в різні часи поклав своє життя на вівтар боротьби за свободу, незалежність та соборність України.

Програма заходу включала в себе історичний екскурс в наше непросте, гірке та славне минуле, а також перегляд документального фільму «Небесна Сотня. Десяток юних ангелів». Перед присутніми виступили голова Вижницької міської ради Олексій Чепіль, голова районної ради учнівського самоврядування Ілля Токар, голова студентського парламенту Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Шкрібляка Валентин Балагур, заступник голови громадської організації «Волонтери Вижниці» Людмила Мацюк.

ВИЖНИЧЧАНИ ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ КРУТ

З патріотичними піснями виступив народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Смерічка» Вижницького РБНТД. Учні Вижницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Н. Яремчука представили на суд глядача філософську містерію «Дорога до Світла» за твором Габріеля Гарсіа Маркеса «Стариган (з крильми)» та звернулися до усіх присутніх із закликом робити добро та берегти мир.

***

У світлиці Вижницької районної бібліотеки спільно з учнями Вижницької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Назарія Яремчука відбувся вечір пам’яті «Під Крутами пішли в безсмертя».

ВИЖНИЧЧАНИ ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ КРУТ

Мета заходу - пробудження у молодшого покоління інтересу та виховання поваги до історичного минулого своєї країни, борців за незалежність України. Організатори заходу прагнули не лише зробити екскурс в історичне минуле нашої держави, але й вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність. Бібліотечними працівниками Вижниччини була організована тематична виставка «Крути – наш біль, наша слава», а також вони пропонували усім бажаючим оглянути літературу з даної тематики. Окрім цього працівники бібліотеки розповіли про героїчні події тих років. Ведучою заходу була студентка ІІ курсу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Шкрібляка О. Харчук.

Організатори заходу висловлюють особливу подяку вихователям та вчителям школи-інтернату: Л. Клим, С. Харав’юк, І. Васильчишину, Н. Шпак за підготовку учасників заходу.

ВИЖНИЧЧАНИ ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ КРУТ