Літературно-мистецька вітальня Вижниці приймає гостей

ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКА ВІТАЛЬНЯ  ВИЖНИЦІ ПРИЙМАЄ ГОСТЕЙБібліотечні працівники Вижницького району й у період літніх канікул активно долучаються до патріотичного виховання підростаючого покоління. Особливо це стає актуальним у такий скрутний для країни час.

 Так, 16 липня для старшокласників, що відпочивають на турбазі «Черемош» у читальному залі Вижницької районної бібліотеки було проведено літературну годину « О мово рідна, золота колиско». У програму заходу також був включений й огляд книжкової виставки «Літературна спадщина краю». Провідний бібліотекар С. Мензак провела екскурс по «Літературно-мистецькій світлиці Вижниці». Усі присутні мали змогу ознайомитися з біографією і творчістю відомих людей, які в різні епохи жили і творили у чарівному Вижницькому краї.

ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКА ВІТАЛЬНЯ  ВИЖНИЦІ ПРИЙМАЄ ГОСТЕЙ

17 липня у Вижницькій районній бібліотеці для дітей відбулася ціла низка різноманітних заходів. Своєрідну краєзнавчу подорож під назвою «Наш рідний край, чарівний» організувала бібліотекар І категорії А. Жуковська. З її розповідей діти дізналися чимало цікавого про історію, видатних людей Вижниччини, а також про багату природу українських Карпат. Також юні користувачі взяли активну участь у казковій вікторині: «В царстві казки побувай, а що згадаєш – відгадай». Насамкінець бібліотечні працівники ознайомили учнів з періодичними виданнями та новою літературою, яку отримує заклад.