Об’єднуємося за покликом душі

Об’єднуємося за покликом душіУ середу, 26 березня, відбулося чергове засідання клубу за інтересами Вижницької районної бібліотеки «Животворне джерело» на тему «Весна. Жінка. Поезія». Засідання почалося з хвилини пам’яті за «Небесною сотнею», після чого був прочитаний вірш Степана Кириляка «Героям «Небесної сотні».

Під час засідання клубу лунали поетичні рядки, написані учасниками заходу, та поезії відомих українських поетів. Новошецька Валентина, Шолєва Наталія, Швейко Олена зворушили усіх присутніх прочитанням власних поетичних творів. Учениця Вижницької ЗОШ І – ІІІ ім. Н.Яремчука Прокоп`юк Рая та учениця Вижницької ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Ю.Федьковича Гуцуляк Юлія емоційно й натхненно прочитали твори Т.Г.Шевченка, а також сучасних поетів.

Хотілося б звернути увагу, що клуби та об’єднання за інтересами– одна із форм диференційованої роботи бібліотекаря з різними групами читачів, що найбільш вдало задовольняє їх читацькі потреби. Такі клуби та об'єднання стають логічним продовженням індивідуальної роботи з читачами. Клуб створюється для спілкування людей, які мають спільну мету, завдання, інтереси, а також для обміну думками, удосконалення знань в тій чи іншій галузі науки, літератури, людської діяльності. Участь у клубі сприяє становленню особистості. Саме так і виник жіночий клуб за інтересами у Вижницькій районній бібліотеці під назвою «Животворне джерело», який діє з 2003 року.

Основна ідея створення клубу – перетворити бібліотеку для жінок-читачів на центр соціальної активності, спілкування і відпочинку, центр, у якому можна отримати будь-яку необхідну інформацію, допомогу.

Об’єднуємося за покликом душі

Метою діяльності клубу є сприяння відродженню й популяризації духовної та культурної спадщини українського народу, кращих українських та зарубіжних літературних, мистецьких, музичних творів. Членами клубу є творчі, талановиті, соціально активні, різного віку і професій люди. Усього – 24 чоловік. Кожне засідання клубу має свій формат, основа якого завжди пов’язана з книгою, з бібліотекою.