Юна вижниччанка перемогла на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2014»

 

 

Юна вижниччанка перемогла на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу  дитячого читання «Книгоманія-2014» Ще зовсім недавно складно було уявити собі дитину, яка б не любила читати. Нині чимало батьків скаржаться, що діти не хочуть читати книжки, віддаючи перевагу комп’ютерним розвагам та телебаченню. Та все ж книжка залишається важливим елементом нашої культури, невід’ємною складовою нашого життя. І наші діти люблять читати. Це вкотре довів Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України-2014» або «Книгоманія-2014».

У вівторок, 25 березня, у Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2014». У ньому взяли участь юні читачі Чернівецької області та м. Чернівці.

Вижницький район представили переможці ІІ етапу конкурсу – Клим Іванна (учениця 6 класу Берегометської ЗОШ І-ІІІ ст. №3), Чорнокожа Влада (учениця 7-А класу), Ткачук Катерина (учениця 8-А класу Вижницької ЗОШ І–ІІІ ст. ім. Ю.Федьковича).

Чорнокожа Влада стала переможцем ІІІ етапу конкурсу. Саме вона візьме участь у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу – Фестивалі дитячого читання «Книгоманія-2014», який відбудеться у Львові у травні цього року.