«ТЕАТРАЛЬНА ВЕСНА» КРОКУЄ БУКОВИНОЮ

 

ВеснаОбласний огляд-конкурс аматорських театральних колективів «Буковинська театральна весна - 2013» знову розквітає самобутніми колективами, яскравими постановками та обдарованими виконавцями. Адже театр для багатьох з нас не просто вид сценічного мистецтва – це особливий спосіб буття, який нерозривно пов’язує людей різного віку, різних професій, різного світосприйняття, допомагає їм знайти себе і зануритися у таїну театрального дійства.

 

Упродовж квітня з успіхом пройшли вистави народних аматорських театрів Сторожинецького РБНК «Фараони» О. Коломійця (режисер – Тетяна Кокошина), «Ярмарок нашого життя» за творами української класичної драматургії (режисер – Яніслав Продан), аматорський театральний колектив клубу с. Михальчі Сторожинецького району представив на суд глядача літературно-музичну композицію за творами М. Емінеску «Лучаферул» (режисер – Марина Піта).

В обласному конкурсі взяли участь також народні аматорські театри            м. Чернівців: театр малих форм «Фрагмент» Будинку культури мікрорайону «Роша» з театралізованою програмою «Обережно, жінка» (режисер – Лілія Руснак) та літературний театр Будинку естетики та дозвілля з комедією                   С. Васильченка «На перші гулі» (режисер – Андрій Романов).