Ювілейний вечір Тетяни Кокошиної

 

16 червня у Сторожинецькому районному будинку національних культурвідбувся ювілейний вечір Тетяни Кокошиної – талановитого митця, відомого діяча культури, актора, провідного методиста, організатора багатьох районних свят.

Свій День народження Тетяна Михайлівна відсвяткувала напередодні - 15 червня. На захід зібралося чимало шанувальників її таланту. Зі сцени постійно звучали теплі слова на адресу ювілярки, а квіти засвідували щире захоплення сторожинчан її творчістю.

Виступи народних аматорських колективів та виконавців поєднувалися з поздоровленнями та розповідями ведучих про біографію, творчі здобутки чі нагороди, яких у талановитої Тетяни Михайлівни було чимало. Свої побажання подальшого творчого розвитку, успіхів, щастя та достатку висловлювали всі і найменші учасники та колеги, і районні керівники та батьки, родина.

Майже три години в залі пролетіли як одна мить – глядачі побачили акторську гру, пісенні й танцювальні номери, фрагменти відомих вистав та декілька сюрпризів підготовлених друзями ювілярки. Все це у майстерному виконанні сторожинецьких митців стало справжнім подарунком Тетяні Михайлівні та гостям свята.