У Сторожинці вшановували ветеранів

8 травня мешканці міста Сторожинець вшанували подвиг усіх тих, чиїми зусиллями був прокладений важкий шлях до Перемоги над нацизмом. Біля пам’ятного знаку Борцям за волю України та стели пам’яті Небесної Сотні та Героїв Підгір’я пройшли урочистості, присвячені 71-й річниці Великої перемоги. В урочистостях взяли участь представники делегації від польської гміни Андрихув.На завершення заходу вихованці  навчальних закладів Сторожинеччини виконали пісні військових років.

9 травня у парку ім. Ю.Федьковича міста Сторожинець відбувся мітинг, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Європі. Розпочався захід урочистою ходою під супровід духового оркестру. У ході взяли участь ветерани, учасники АТО, очільники Сторожинеччини, керівники організацій, депутати та мешканці районного центру.

Гірлянду слави та лампадки до Вічного вогню поклали учні сторожинецьких шкіл. Ветеранів нагородили почесними грамотами Сторожинецької районної державної адміністрації та Сторожинецької районної ради. З вітальним словом до присутніх звернувся ветеранВіктор Ребеза.

У заході взяли участь аматорські колективи та ансамбль ветеранів війни та праці “Неспокійні серця”.  Глядачі мали змогу переглянути театралізовану композицію, присвячену загиблим у Другій світовій війні. На території парку організатори облаштували місця для відпочинку та польову кухню, у якій кожен бажаючий міг скуштувати фронтової каші.

 

Ангеліна БЛЕДА