«НА КРИЛАХ НАДІЙ» НА СОКИРЯНЩИНІ

 

З метою моральної підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями, створення належних умов для їх інтеграції в суспільство і широкого залучення до народної творчості організовано і проведено районний фестиваль народної творчості «На крилах надій», який відбувся 17 червня 2015 року у Сокирянському районному будинку народної творчості та дозвілля.

На початку заходу всі присутні хвилиною мовчання вшанували загиблого воїна АТО – коболчинця Степана Загребельного.

Щирими оплесками глядачі вітали учасників фестивалю: Ганну Лєснік (с. Братанівка), Ларису Олійник (с. Білоусівка), Петра Гнатчука та Максима Мікіріна (с. Василівка), Віктора Іващука (м. Вашківці), Ольгу Горюк та Марію Гринько (с. Вітрянка), Леоніда Багрія (с. Гвіздівці), дует у складі В’ячеслава Морозовського та Григорія Домніцака (с. Грубна), Євгенію Шулякову та дует у складі Петра Чумака й Василя Григорівського (с. Коболчин), Антона Лісневича (с. Михалкове), Івана Хапіцького (с. Селище), Людмилу Тимчук (с. Шебутинці). У їхньому виконанні звучали патріотичні твори, українські сучасні та народні пісні, авторські вірші та гуморески.

На фестивалі були представлені й вироби народних умільців з різних видів декоративно-ужиткового мистецтва: розпис, вишивка, орігамі, в’язані речі, прикраси нанизані з бісеру, кулінарні вироби.

Всіх присутніх привітали начальник відділу культури районної державної адміністрації Раїса Антонівна Горн та голова Сокирянської районної громадської організації інвалідів ВОІСОІУ Зінаїда Петрівна Маковійчук.

Усіх учасників фестивалю нагороджено грамотами та грошовими преміями. Окремі з них передали отримані премії на лікування вашківчанина Олександра Кушніра, пораненого в зоні АТО.

           Раїса АнтонівнаГорн назвала імена тих учасників, які представлятимуть Сокирянщину на обласному фестивалі «На крилах надій», що відбудеться 5 липня в Чернівцях: в номінації «Декоративне мистецтво» – Марія Заболотна, Валентина Лях, Олег Кишка, Віктор Гудумак, а вокальний жанр представлятимуть: Петро Гнатчук зі своїми вихованцями, Лариса Олійник та Леонід Багрій.

                                                        Відділ культури райдержадміністрації