НАРАДА КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ У СОКИРЯНСЬКОМУ РБНТД

НАРАДА КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ У СОКИРЯНСЬКОМУ РБНТД16 грудня у Сокирянському РБНТД проведено нараду клубних працівників району на тему: «Основні напрями роботи клубного закладу у 2015 році. Планування. Облік. Звітність».

 На нараді були присутні керівники усіх клубних закладів Сокирянщини. Начальник відділу культури Сокирянської РДА Раїса Горн ознайомила працівників з основними завданнями по організації масової та культурно – дозвіллєвої роботи у наступному році.

 Під час наради також піднімалися питання форм звітності та рекомендацій по їх заповненню, питання планування роботи на 2015 рік, шляхи оновлення традиційних форм роботи клубних закладів.

 Окремо розглядалися основні завдання та напрями роботи фольклорних колективів, а також організація роботи з майстрами декоративно-ужиткового мистецтва Сокирянщини. З доповідями виступали директор Сокирянського РБНТД В.Воронюк, методисти С.Воронюк, О.Руснак та О.Сердюкова.

 Методичним відділом Сокирянського РБНТД були підготовлені відповідні друковані матеріали: «З досвіду роботи народного аматорського театру Сокирянського РБНТД», методичні рекомендації по проведенню новорічно-різдвянних свят, положення про фестиваль–конкурс «Різдвяні зустрічі» та бланки звітності.